Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pikkelysömörre szeretnék...

Pikkelysömörre szeretnék valami természetes gyógymódot találni. Mit ajánlotok? Tapasztalatok érdekelnének. ( Hajas fejbőrön van csak. )

Figyelt kérdés

2018. jún. 5. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gluténmentes diéta, cukormentesség, esetleg ecseteld boraxos oldattal. Naturlandnak van recept nélküli verziója.
2018. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt a fejemen, és a könyökön és a térden.

A könyökre meg a térdre szuper krém a la roche posay lipikar krém.

A fejre meg a head and shoulders citrus mentes samponja.

Nézd meg, hogy van-e gyümölcs sav a mostani samponodban, mert az nagyon rossz a börnek.

2018. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 3. éve küzdök. nekem a kezemen, könyökömön van. az utóbbi időben semmi nem javított rajta. Nemrégiben ajánlották a cink tablettát. Most semmi mást nem használok, egyenlőre látványos a javulás.
2018. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a bódi-féle fejbőrregeneráló gél használt. Nyomasztó folyamat, bekenni a fejbőrt, és hagyni megszáradni, és ezt háromszor, csak nyáron, rövid hajjal képzelhető el, leginkább hétvégén otthon kuksolva, de 2-3 hét tünetmentességet adott. Nálam. Más bőrére nincs garancia.
2018. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

17/f szintén pikkelysömöröm van azaz most tünetmentes vagyok , hosszú idő után először . Őszintén szólva nem segített nekem különösebben semmilyen kenőcs . Ami igazán hat szerintem , ha megpróbálsz egészségesebb életet élni . Újra edzeni kezdtem , és étrendet állítottam össze . Naponta eszek gyümölcsöt és zöldsèget. Az edzésnek köszönhetően kiizzadom a méreganyagokat .

Nem tudom , hogyan fogalmazzak , szerintem a legjobb gyógyír erre , ha megpróbálsz nyeregbe pattani és kiegyensúlyozottabb életet élni , mert ahogy felszabadúltabb vagy és jobban érzed magad , úgy tűnik el .

2018. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5-nek: van valami diéta erre: tejmentes, húsmentes, gabonamentes, stb. Ezt nem próbáltad?
2018. dec. 3. 10:54
 7/7 anonim válasza:
Nem nagyon . Viszont a mostani étrendemben nincs hús , csak csirkemell.
2018. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!