Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyi nyugtatót kellene...

Mennyi nyugtatót kellene beszednem ahhoz hogy olyan mélyen elalugyak hogy ne tudjanak felkelteni, de én felkelek másnap?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Mennyit szedtél, amikor átaludtad a nyelvtanórát?
2018. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1 én egyet se :"D
2018. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha annyit beszednél, hogy ne tudjanak felébreszteni, akkor másnap te sem tudsz felébredni. És lehet, hogy még harmadnap is csak nagyon nehezen. Ha csak annyit veszel be, hogy elaludj, akkor fel tudnak ébreszteni.
2018. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 et.
2018. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
57%
Szerintem idd le magad a sárga földig, akkor se tudnak felébreszteni, mert nem sokra mennek veled, ráadásul még le is hányhatod őket :)
2018. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sosetom ***** válasza:
89%
Tudom, nehezen veszi rá magát az ember, de sportolj! Ha igazán kifárasztod magad, biztos lehetsz benne, hogy nem lesz gond az alvással.
2018. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

3-4 doboz eleg lesz.

De ha jon majd a herceg a feherlovon es lesmarol, akkor sajna az ellen nem ved. Ezert javasolt csapdakat is felallitani.

2018. jún. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Komolyan! Sok problémám van az alvással és a legutóbb 3 napja nem aludtam! Nem hiszem hogy a fáradtság miatt, hanem a vizsgák okozta stressz miatt! Milyen nyugatatót/altatót javasoltok ami nem túl erős, de azért álomba szenderít?
2018. jún. 10. 13:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem van jobb, kollégáim akik kipróbálták, meg is lepődtek hogy 2 hét után végre kualudták magukat. 1 alma héját kb 0.5l forrásba lévő vízbe teszed és takarékon 10 percig főzöd, kb. 1 Bögre almhéj tea lesz belőle, ha kell önts még vizet hozzá. Pihenteti a vegetatív idegrendszert, mélyen nyugodtan fogsz aludni, bár lehet, hogy nehezen fogsz ébredni. Ízesítheted 1 kanál mézzel ha szereted az is jót tesz. Este lefekvés előtt már ne számítógépezz, tv-zz 1/2 órával előtte. Zuhanyozz fél homályba, idd meg a teát, szintén kis fény mellett, hogy a szervezeted elkezdje a pihenést. Az erős fény leállítja a melatonin képződést
2018. jún. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a 9-es segíteni fog. Csak annyival járulnék hozzá sok hasznos tanácshoz, hogy nekem is voltak olyan éjszakáim, amikor 10 percenként megnéztem az órát. Amikor ezt valami társas szálláson tettem, és reggel panaszkodtam az álmatlanságra, mosolyogva megjegyezték, hogy ahhoz képest elég hangosan horkoltam. Akkor utána olvastam az alvási periódusoknak és nem vagyok kétségbeesve, ha "álmatlanul forgolódok". Igyál almahéj teát, és a lefekvés után a betolakodó gondolatokat türelmesen told félre, ha kell százszor is türelmesen. Ha ingerülten teszed, még jobban felébreszt. Helyettesítsd a képet, valami semlegesen kellemes emlékkel. Hamarosan pihentető, mély alvásod lesz.

Megígérem!

2018. jún. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!