Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Anyajegy eltávolítás?

Anyajegy eltávolítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy anyajegy az arcomon, elég feltűnő, már bőrgyógyásszal megnézettem, aki nyugtatásul közölte, hogy teljesen egészséges, de leszedni még nem tudja lézeres úton (én csak így szeretném), mert nagyon mélyen van még és helyén egy fehér folt maradna. Mondta pár év múlva keressem meg (2-3).

A kérdés, ne kérdezzétek, hogy jutott eszembe, de ugye vannak szemölcs eltávolító krémek, fagyasztó spray-k.

Ezek segíthetnek a gyorsabb kilökődéshez, hogy minél hamarabb leszedhessék?


2018. jún. 12. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Kórházi kozmetológiára kérj beutalót, ott megcsinálják szépen.
2018. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben semmivel sem kiserleteznek föleg h az arcodon van, és ott nagyon vékony a bőr.
2018. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. De menj el másik orvoshoz, és vetesd le, ha zavar.
2018. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sőt, ha a második orvos sem javasolja, akkor menj a harmadikhoz, és így tovább. Valaki majd csak levágja.
2018. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne legyel mar ikyen sotet, az anyajegy es a szemolcs total mas. Az elobbivel ha kiserletezel abba siman belehalhatsz.
2018. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha melanomát szeretnél nagyszerű ötlet mindenféle hülyeséget rárakni.
2018. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes és segítőkész válaszokat! Akik meg sötéteznek meg hasonló, bizonyára elfelejtették, hogy ez az oldal pont az emberi kíváncsiság nagy kérdések feltevéséhez van, nem nem vagyok sötét, tisztában vagyok vele, hogy más...
2018. jún. 14. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!