Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta már valaki az őrölt...

Próbálta már valaki az őrölt kurkuma fűszeres vizet, kúraszerűen gyógyszerként?

Figyelt kérdés

Kiszeretném próbálni ebben a formában fogyasztani de nem merem.

Tapasztalatok?



2018. jún. 17. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kapszulában szedek kurkumát pár hónapja. Vízbe kevert port nem innék, mert egyszer felnyitottam az egyik kapszulát, és megkóstoltam, brrr... :D
2018. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érzel változást a kapszula miatt?
2018. jún. 18. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudnám pontosan megmondani. Ugyanis több bogyót is elkezdtem szedni egyszerre, amelyeknek autoimmun gyulladásgátló és immunerősítő hatása van (D-vitamin, szelén), ez így együtt hatékony volt az első hat hónapban (laborral igazolhatóan csökkent a gyulladásszint, az első három hónapban 25%-kal, a másodikban csak 5-tel), de hogy konkrétan melyik a "csodaszer", azt nem tudom. Lehet, hogy mindegyik. :)


Egyébként eddig nem tudtam, de most már figyelni fogok rá: a kurkuma kapszulához bőséges folyadék kell (3 dl), ill. a bors javítja a hatását, szóval érdemes borsozott kaják után bevenni. (Egy csomó mindent meg lehet borsozni amúgy. Továbbá kipróbáltam: a kurkuma kapszulát szétszedés után vissza lehet "zárni", szóval akár bele is lehet tenni egy pötty borsot. :)

2018. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszerként aligha próbálta bárki is, mivel ez nem gyógyszer.
2019. aug. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!