Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mondanátok nekem vérnyomás...

Mondanátok nekem vérnyomás NÖVELŐ ételeket?

Figyelt kérdés

2018. jún. 29. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, viszont ha mozogsz, sportolsz, az megemeli a vérnyomást normál értékre!
2018. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Folyadék bevitel, só bevitel növelése. Kávé, zöld tea, fekete tea, ginko biloba, 80 %-os csokoládé, kóla.
2018. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem inkább az alacsony vérnyomás okát kéne kideríteni? Valóban, a mozgás segít. Valszeg, nem valami lelkesítő az életed. Tűzz ki célokat, de most mondtam valamit. Elég sok minden állhat az alacsony vérnyomás hátterében. Gógyteákat is lehet inni. Ajánlom Gyuri bácsi honlapját.gyorgytea.hu
2018. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Alacsony vérnyomásra sok folyadékot kell inni. Ha ennek ellenére alacsony, akkor érdemes 3x1 csésze fagyöngyteát inni.Elkészítése: 1 csészéhez 1 teáskanál fagyöngy amit előző este be kell áztatni.Max. langyosra melegíteni. Ízesíteni szabad.
2018. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sör, bor, rövid.
2018. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kormányinfo
2018. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Évi0321 válasza:
A sós étkezés megemeli a vérnyomást.
2018. júl. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Röcsögei Péter ***** válasza:
Munkahely. Jó,az nem étel.
2018. júl. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!