Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csontkovács - vélemények?

Csontkovács - vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pécsen tudnátok ajánlani jó csontkovácsot? Valaki esetleg hallott Dusán Csontkovácsról? Milyen áron dolgozik és mennyire jó szakember? Érdemes lenne elmenni hozzá? Esetleg tudja valaki, hogy szombaton is rendel? Nem vagyok pécsi, ezért kérdezem. Kérlek, írjatok, még ha kevés az info, akkor is. Minden jól jöhet! Köszi!



2018. júl. 10. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne csontkovácsot keress, hanem manuálterapeutát. Csontkovács egy kétnapos képzés után bárki lehet, akár megfelelő anatómiai ismeretek nélkül is. Nézz utána alaposan, milyen képesítései vannak annak, akinek a kezébe adod magadat.
2018. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha beírod a gúgliba: Dusán Csontkovács Péccs, semmi perc alatt néhányezer találatot kapsz.
2018. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerősök elmondása alapján Gyenge Dávid nagyon jó - Facebookon megtalálod. Személyes tapasztalattal nem tudok szolgálni
2018. júl. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Dusánt is a Google alapján találtam, de azért érdekelt volna a véleménye valakinek. Ill. nem találtam arról semmit, hogy mi a tarifája, valamint hogy mikor rendel, ezért kérdeztem.

Másrészt szándékosan csontkovácsot keresek és nem manuálterapeutát.

Köszi még egyszer az információkat!

2018. júl. 12. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!