Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fokhagyma kivonat szedesenel...

Fokhagyma kivonat szedesenel mennyi idö utan hat a vernyomasra?

Figyelt kérdés
Mennyi idö kell a vernyomasnak mire beall?

2018. júl. 17. 10:15
 1/8 szenes43 ***** válasza:
51%
A fokhagyma köztudottan csökkenti a vérnyomást,ha életvitelszerűen fogyasztod.A kivonat is bizonyára hatásos csak kérdéses hogy mennyiről mennyire szeretnéd csökkenteni.Lehet hogy napi egy szem tabletta elég lenne hogy beálljon egy optimális szintre,míg a fokhagymából fél marékra valót fogyasztanod kellene.A kivonatot nem ismerem de mi házilag készítünk 1/2 kiló pucolt magyar fokhagymából egy jó fél liter tömény kivonatot és az ételbe (levesbe) csöpögtetünk minden étkezésnél.
2018. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magas vérnyomásotok van, vagy csak úgy az egészség/“hagyomány” miatt fogyasszátok?
2018. júl. 17. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát...lehet várni még egy darabig, mire hatni fog. Fokhagymával nem lehet vérnyomást beállítani
2018. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bne válasza:
Én Zafír fokhagymakapszulát használok, szerintem, ha nyersen eszed és nem zavar a szaga, akkor előbb is hat, mint nekem. 2-3 hónap után lejjebb ment tartósan a vérnyomásom.
2018. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, nem tudom miről beszélsz, nem lehetsz túlságosan tisztában a dologgal.

3. válaszoló. az a baj, hogy nyers fokhagymából napont kb egy fél maréknyit kellene enni, hogy legyen valami hatása. viszont nem akarok büdös lenni. ezért vettem fokhagyma/galagonya kivonatot, kettő az egyben. szagtalan. két hete szedem, nem azt mondom, hogy már most beállt a vérnyomásom, de azt hiszem annyit eddig elértem vele, hogy a vérnyomásom nem igazán megy 145 fölé. mert ezekben a hírtelen nagy melegekben felugrott mindig 150 vagy akár 160ra is. szóval még szedem és várom mi lesz. de az ilyen kivonatokról csak jót hallani.

2018. júl. 29. 09:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Hiába törölted ki, attól még sajnos nem fog használni a vérnyomásodnak, de legalább jó büdös leszel tőle :)
2018. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szenes43 ***** válasza:
Mi csinálunk 1-2 liter házilag előállított fokhagyma kivonatot és a hűtő egyik polcán eláll.Kis üveget megtöltünk amelyen van csepegtető és abból csepegtetünk a levesünkbe annyit amennyit jónak látunk. Különben 12 féle fokhagyma van s mi a magyart használjuk mert mindig az a termés a leghasznosabb a szervezetnek amelyikkel egy helyen élsz.Tisztítja az ereket és jó a vérnyomás szabályozó is.
2018. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló: kajak ennyire hülye vagy? :D nemrég írtam le, hogy kovonatot szedek. azaz kapszulában, SZAGTALAN. Orvosok is ajánlják, de te azt mondod nem fog használni :D hogy lehet valaki ennyire buta, el sem hiszem. Tanulj inkább, olvasgass és ne lógj olyansokat gyakorin, mert elbutít ;)
2018. aug. 1. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!