Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Egy ideje már korpás a hajam,...

Egy ideje már korpás a hajam, akár ezzel a samponnal, akár azzal. Segítséget kérek. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Head & shoulders classic cleant használom de az se segít. Schauma korpásodás elleni sem segített, és a gyógynövényes sem.

Egyedül a mentolos segített egy kicsit. Nem annyira vészes korpa, de egy kicsit zavar. Néha viszket is. Valami tipp , vagy samponajánlás?


2018. júl. 17. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Korpás hajra almaecet használok. Samponozás után összekeverem egy kis langyos vízzel egy evökanálnyi almaecettel és leöblitem vele a hajam , utána már nem mosom meg. Az almaecetes öblítést rajta hagyom. Nekem ez segített.
2018. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden hajmosás után?
2018. júl. 18. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy héten kétszer használom. De ha 3x használod nem lesz tőle bajod.

Még talán annyi plusz infónak,hogy nekem a hajhullást is elmulasztotta.

Bio boltokban szoktam venni kb 800 Ft és a Mamma Rosat veszem.

2018. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a sampont tudom ajánlani:

[link]

Én ugyan nem próbáltam, mert én az őszülésgátlójukat használom, ami korpa ellen is jó, de a férjem kipróbálta a samponjukat, és neki jó volt korpa ellen. Gondolom, ugyanazt a hatóanyagot teszik bele ebbe is, mint az őszülésgátlóba. (mióta az őszülésgátlót használom, teljesen megszűnt a korpám)

2018. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!