Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan tudok saját gyógynövény...

Hogyan tudok saját gyógynövény tartalmú termékeket gyártatni, forgalmazni?

Figyelt kérdés

Szeretnék saját készítésű gyógynövényes termékeket forgalmazni, és ehhez kérnék segítséget.

Kikkel tudom legyártatni, és mi szükséges ahhoz, hogy forgalomba tudjam őket hozni?



2018. júl. 28. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha van otthon a sufniban egy laboratórium,meg hogy tömegével gyártsad,az is nehéz sztem így házi körülmények közt. Ha nekem kéne ezt tennem,nem tudom hogy valósitanam meg. Forgalmazni? Hát jogilag ez nem tudom,hogy hogy megy,de végül is,azért tuti nem büntetnek meg,ha megprobalsz valami gyógyszert csinálni egy ismerősödnek,mert beteg,és te vmi gyógynövénnyel próbálsz segíteni. Az eladás jogszerűségéről nem tudok semmit,mer nem jogász vagyok. De az előállításához lefogadom,hogy szükséged lesz pár eszközre. Terveld ki,hogy hogy csinálod meg a tablettát,utána ellenőrizd,hogy ez lehetséges-e,ha nem,gondold át,de a kísérletezés talán segíthet,bár lehet hogy sokat pazarolnál vele. A teszt meg legyen az,hogy a tartósságát megnézed,hogy pl eltelik egy kis idő és tönkremegy-e..Gondolom amilyen betegségre jó a növény,arra a tabletta is jó,úgyhogy ha beveszed,és az a betegséged van,amire jó,akkor meggyógyulsz...Szóval a tartósságát kell fokoznod...gondolom a növényböl teát főz az ember vagy külsőleg használja...de a gyógyszer se mindig tabletta.. mer ma annyi van...hogyha a gyógyszer szót hallod,egyből a tabletta jut eszedbe. Remélem segítettem.
2018. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"azért tuti nem büntetnek meg,ha megprobalsz valami gyógyszert csinálni egy ismerősödnek,mert beteg,és te vmi gyógynövénnyel próbálsz segíteni"


DEHOGYNEM!!!!! ez kuruzslás és igen komolyan büntetik!

2018. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam...vagyis ha adok ismerősömnek egy GYOGYnovenyt,ami legális,azért megbuntetnek?magyar állam én így szeretlek...
2018. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nem is tudtam...vagyis ha adok ismerősömnek egy GYOGYnovenyt,ami legális,azért megbuntetnek?magyar állam én így szeretlek..."


Megincsak hülyeségeket írsz!

Gyógyítani, gyógykezelést javasolni CSAK az orvosoknak van joga, ezért ha te privát kezelsz valakit az kuruzslás.

Ez NEM CSAK Magyarországon van így, hanem az egész világon, szóval ne a "magyar állam a rossz" ökörséget hajtoghasd, hanem inkább gondolkodj el azon, hogy miért is van így.

2018. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szenes43 ***** válasza:
Itt fönt a neten van egy családi vállalkozás akik pld. a prosztata problémákkal küszködöknek hoz forgalomba nem gyógyszernek minősülő terméket,mellesleg a gyógyszertárban is ki van téve.Mi is vettünk tőlük és rákerestem itt a neten. Homoktövis,vére hullató fecskefű,csalán nálunk is megterem a kertben és ha kérnek belőle mi is adunk szívesen.Nézz utána az említett családnak hogy ők hogyan kezdték. A füves ember is forgalmaz sokféle terméket,legalábbis a nevét adja hozzá.
2018. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki vállalkozásként forgalmazza, vagy a nevét adja hozzá mint füvesember, annak van engedélye erre.

Anélkül nem szabad, márcsak azért sem, mert akár mennyire is gyógynövény, van, aki túlérzékeny rá, vagy valamiért nem úgy hat neki, ahogy kellene, illetve a mennyiség is igencsak számít, mert túl nagy adagtól lehet komoly baj is.

De pl. kisgyereknek, idöseknek, terheseknek a hétköznapi, ártalmatlan gyógynövény is okozhat nagyobb bajt.

2018. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!