Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Testgyertya - Hova rakjam, ha...

Testgyertya - Hova rakjam, ha ilyen problémám van?

Figyelt kérdés

Én irritábilis bél szindrómával kűzdök.

Röviden tömören: Ha el kell indulni dolgozni, boltba, hivatalos ügyet intézni, autóba ülni, akkor erős hasmenés jön rám. A félelemtől, hogy bármikor rám törhet a hasmenés, gyakorlatilag már sehová nem merek menni.


Mivel szervi problémám konkrétan nincs, ez inkább egy pszichés zavar, ami megkeseríti a mindennapjaimat.


Aki jártas a testgyertyás kezelésben, esetleg hasonló problémáját kezelték már ezzel a módszerrel: Hova rakjam a testgyertyát? A köldök megfelelő opció lehet itt is?

Olvastam azt is, hogy lelki problémák esetén a nyakcsigolyákhoz kell rakni.


Előre is köszönöm a válaszokat, segítségeket!



2018. júl. 31. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a nyakamat masszírozom, (nyelőcsövem), és a hasamat melegítem, valamint kizártam a táplálékaimból mindent ami káliumszármazékokat tartalmaz. Immár 5 éve tünetmentes vagyok. Ha gondolod privátban mesélek.
2018. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szenes43 ***** válasza:
A köldök táján van a test közepe a napfonatcsakra.A testgyertya nem ront rajta de ha mentális(lelki) eredetű a problémád szerintem nem is segít. A magam példája:vízhajtót vagyok kénytelen szedni és nekem is időszakosan el kell mennem pld. kontrollra a dokihoz.Itthon indulás előtt elmegyek csurgatni és nem gondolok rá. A dokinál elégedetten veszem tudomásul hogy van WC. de ez csak tudat alatt zajlik. 1-2 óra várakozás,vizsgálat majd diagnózis nem probléma. Elmehetnék! A végén itthon megyek el amíg a kávé lefolyik.Automatikusan átprogramozódik a agyam mert ezt már többször megfigyeltem magamon.Valami ilyesfélét kellene neked is szorgalmaznod,mivel te parancsolsz a szerveidnek és nem fordítva.
2018. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehova. Nem ér semmit.
2018. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiók mélyére, de jó mélyen. Ilyen hülyeséget.
2018. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Ha már ide tévedtél a témához, gondolom, nagyon sok tapasztalattal rendelkezel az IBS gyógyításával kapcsolatban, illetve a testgyertyákkal kapcsolatban is.

Vagy nem? Ja nem, mert akkor írtál volna egy tartalmas hozzászólást is, indoklással, ami esetleg segítégemre lehet...


Nem akarok senkit megbántani, de kíméljük már meg egymást az ilyen "50%-os hasznos válaszadási eredményekkel" rendelkező egyénekkel egymástól, aki mindenhová oda kommentelget...


Aki még ide téved esetleg, azoktól normális, tartalmast választ várok, tapasztalatok alapján!


Köszönöm!

2018. aug. 28. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
A hittel sajnos nem lehet érdemben vitatkozni. Úgyhogy először tán neked kéne kifejteni, hogy vajh milyen hatásmechanizmussal segít ez, nem pedig nekem cáfolni a nem létező bizonyítékokat.
2018. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, a százalék meg ne zavarjon. Az igazság a legerősebb fegyver és sok ember önérzetét bántja, ha szembesítik vele. Ilyenkor jön a dühből való lepontozás.
2018. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!