Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fáj mind két könyököm nyugalmi...

Fáj mind két könyököm nyugalmi állapotban, mégis mit tehetnék, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Az orvosok szerint, nem ízületi gyulladás, nem kopás, hanem idegi probléma.


Telefonozás váltotta ki anno, sokat volt behajlítva a könyököm.



2-3 éve tart, fél évem azzal ment el, hogy orvoshoz jártam, fél évem ortópédiára, 1 év meg azzal hogy jegelni, probáltam esténként.


Meg a volt munkahelyemen is kitagadtak e miatt, hogy nem akrok dolgozni ezért vagyok táppénzen...


De már otthagytam.


Ideggyógyászatra kaptam beutalót 1 éve asszem, de még nem hívtam fel hátha elmúlik de nem.


Ha reggel megmozgatóm akkor nem érzem egészen addig még nem kerül nyugalmi helyzetbe 10-20 percre onanntól égő, nyomó érzés.


Ha sokat mozog akkor jobban.


2018. aug. 26. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor kezdheted az egészet elölről, mert 1 éves beutalóval elküldenek melegebb éghajlatra. Viszont komolyan se fognak venni, ha ugyanezzel a panasszal mész vissza beutalót kérni.
2018. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csigolyákkal, nyakcsigolyákkal nem volt korábban eü.probléma? Nekem volt, és a tüneteim hasonlóak voltak szintén kétoldali hasogató fájdalmak. Orvos:"nem ízületi gyulladás, nem kopás, hanem idegi probléma".
2018. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem volt
2018. szept. 18. 20:00
 4/5 A kérdező kommentje:

Olvastam erről és azt írták, hogy lehet károsodtak az idegek és műtéti beavatkozás kell.


Én ettől meg tartok :(

2018. szept. 18. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Írtam privát üzenetet, megneveztem egy készüléket, ami nekem bevált. Tekintettel arra, hogy a betegség kiváltó oka, már orvosi kivizsgálást igényel, nem biztos hogy Önnek is jó lesz. Kérem óvatosan kezelje, el akarom kerülni a felesleges pénzkiadást.
2018. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!