Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért nem volt hatása a...

Miért nem volt hatása a citromfű teának?

Figyelt kérdés
Tegnap este lefekvés előtt fél órával megittam 2dl citromfű teát (naturstar, filteres) ,hogy jobban tudjak aludni. Kb. 10 perc után elkezdtem durván asítozni tőle, le is feküdtem utána aludni, de elaludni nem tudtam. Egy kicsit megnyugtatott, de kb. éjfélkor tudtam csak elaludni. Most meg eléggé kómás vagyok. Miért nem hatott nekem a tea? Itt gyakorin sokan írták, hogy hamar bealudtak tőle meg kiütötte őket.
2018. szept. 17. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A citromfű tea inkább nyugtat mint altat, ha komolyabb alvászavarod van arra nem elég erős.

Vegyél melatonin tablettát. Természetes és hatásos. Neten vagy body boltokban olcsóbb mint a gyógyszertárban

2018. szept. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta: a citromfű nem altató. ennyi.
2018. szept. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért az kemény, ha valakit a citromfű tea kiüt. Én ha akarok 30 mg midazolámtól is állva tudok maradni... De benzó eszedbe ne jusson!
2018. szept. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!