Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Száraz orr-nyálkahártyára van...

Strongest kérdése:

Száraz orr-nyálkahártyára van valakinek valami jó ötlete?

Figyelt kérdés
Nyáron, amikor sokat van nyitva az ablakunk, akkor semmi baja az orromnak, de ahogy beáll a hideg, főleg a fűtési szezonban borzasztóan beszárad az orrom. Könnyen megreped az érfal, nemegyszer vitt el a mentő súlyos orrvérzéssel. Általában a lakásban nincsen több 20-22 foknál, tehát nem fűtök mint az őrült. Kinek milyen ötlete és tapasztalata van ahhoz, hogy megkönnyítsem az orrom életét? Most nézegetem párásító, ionos légtisztító, sóterápiás készülék stb. esetleg ezek segítenek valamit? Azért itt kérdezem, mert ha az üzletbe megyek be, ott naná, hogy rábeszélnek, mert az az érdekük, hogy megvásárold!
2018. okt. 8. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
szedj rutascorbin tablettát. Illetve még vegyél valamilyen orrkenőcsöt a patikában. A párásítás sem hülyeség.
2018. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem párásító gépem volt én a torkommal voltam így kiskoromban a szárazságtól köhögtem és fájt a mellkasom is tőle de nekem ez bevált .
2018. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!