Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pajzsmirigy alulműködésre...

Pajzsmirigy alulműködésre milyen alternatív gyógymód? Vitamin vagy tea?

Figyelt kérdés

2018. okt. 10. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha a pajzsmirigy nem termel elég pajzsmirigyhormont (tiroxin), akkor azt a hormont pótolni kell, tehát szedni.

Egyébként szelént meg jódot szokták mondani, hogy jó a pajzsmirigynek, de bizonyos típusú pajzsmirigybetegségeknél utóbbi ellenjavallt is lehet. És a hormont semmiképp se helyettesítik.

Csak akkor lehetne ez elég, ha eleve csak ezek egyikének hiánya okozná az alulműködést.

2018. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi okozza az alulműködést? Milyen laborvizsgálatok voltak, és milyen eredmények lettek?
2018. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hszilard76 válasza:
A ragadósgalaj gyógyteát érdemes kipróbálni!
2018. okt. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2018. okt. 12. 00:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Erre nekem a Normoxil nevű szelénes készítményt javasolta a doctor.
2018. okt. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Sima alulműködő , vagy hashimotos vagy? Utóbbinal jód tiltott. Még a tengeri sot sem nagyon szabad. Közönseges galaj tea, Bank utcaban Gyuri bacsi boltjaban erdemes venni. Szelen, de sajnos én 3 évig voltam gyogyszer nelkül, aztan nem usztam meg.
2018. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

#6.:

Értem a jó szándékodat, de látod, nem volt képes reagálni sem az első válaszra, sem az én kérdésemre. Nem értem az ilyen kérdezőket.

2018. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem reagálo. Pajzsmirigy alulműködésről van szó.
2018. okt. 15. 10:51
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Azt már írtad a KÉRDÉSBEN.

Az egyes leírta, hogy több oka is lehet.

Én kérdeztem, nem válaszoltál. Még most sem.

Szóval mi okozza az alulműködést? Milyen laborvizsgálatok voltak, és milyen eredmények lettek?

2018. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Magas a lipid szám. A TSH 27 fellett van. Öt kis göb van a pajzsmirigyében. Ennyit tudok. Hormont nem akar szedni. Nagyon aggódom. Mit javasolsz? Előre is köszönöm.
2018. okt. 15. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!