Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Meddig kell ezt még kibírnom?

Meddig kell ezt még kibírnom?

Figyelt kérdés
1 hónapja szedem az aknenormint és már egy hete volt orvosnál, hogy az arcom 3x rosszabb lett mint ezelőtt volt mind a két felén az arcomnak három nagy csomó jelent meg ami fáj és be van gyulladva amikor fel ébredek mind a két szemem be van dagadva azt mondta ez normális, hogy ilyen lett az arcom majd elmúlik de engem nagyon zavar, hogy nem tudok normálisan aludni és az utcán mindenki úgy néz rám mintha replás lennék.

2018. okt. 23. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez most akne volna rajtad, vagy valamilyen féle nyirokcsomó duzzanat?
2018. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akne.
2018. okt. 25. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben az IPL akne kezelés és a lézeres kezelés is tud rajtad segíteni.
2018. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ez elmúlik egy idő múlva?
2018. okt. 25. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok függvénye van. Hány éves vagy, férfi vagy nő a hormonok miatt. Van e hormonális betegséged, gyulladás a szervezetben, meg hasonló. Az IPL akne kezelésekkel leszáradnak a pattanásaid és megszűnik a gyulladás, az újra kialakulás pedig már felsoroltaktól függ. Ismerek olyan helyet ahol ki is tudod próbálni. Nekem segített, de egyén függő, kinek mi a hatásos.
2018. okt. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális az állapotod a "mind a két szemem be van dagadva" részen kívül. Általában a 3-4. hét a mélypont, utána lesz javulás. A 3. hetemen én is majdnem sírtam, de megérte, már 2 éve szép a bőröm. Viszont a szem dolog engem aggasztana, az nem normális tünet. A szemszárazság gyakori, de duzzadásról még nem hallottam.
2018. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy allergiás reakció alakult ki, vagy nem reagál jól a szervezeted a gyógyszerre. Javaslom, hogy menj vissza az orvosodhoz aki felírta a gyógyszert, és mutasd meg neki a szemdagadást. Biztos, hogy ez nem normális. Nem vagy esetleg más dolgokra allergiás? Lehet, hogy valamilyen "kereszt allergia" vagy valami hasonló. Pl aki allergiás a nyírfára és kereszt allergia alakul ki nála az nem ehet almát nyersen mert feldagad az egész arca. Nem biztos, hogy nálad ez van csak egy ötlet.
2018. nov. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap vissza mentem azt mondta nagyon heves az arcom most csak este kell szednem 10 mg tablettát és írt fel szteroidot 4 mg-ost abból reggel kettőt este kettőt maximum két hétig kell szednem szteroidot a gyógyszer neve Medrol.
2018. nov. 10. 09:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Az jó bízzunk benne, hogy hatni fog. És megszűnnek a problémáid.
2018. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!