Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az Access-ről, Access Bars-ról...

Dreams and dreams kérdése:

Az Access-ről, Access Bars-ról tud e valaki tapasztalatot, infót megosztani és tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt olvastam véletlenül a neten az ACCESS-ről,az Access bars-ról, mert véletlenül kattintottam csak arra az oldalra. Előtte rengeteg oldalt átnéztem.Erős tüneteim vannak: szédülés, remegés,hidegrázás,szorongás,szorítás több helyen a testen, hányinger,gyengeség,fáradtság,a fejem fáj,remeg és bizsereg, mintha darazsak lennének benne és az idegeimet birizgálnák.Feszít a mellkasom,a hátam, az ágyékom körbe.

Jártam magándokinál aki két éve irt fel nekem gyógyszereket: Faxiprol(antidepi) és Rivotril(nyugtató).Tehát két éve szedem azokat a bogyókat.Jártam kineziológusnál(még most is járok),pszichiáternél,pszichológusnál, biorezonancián, szellemsebésznél, családállításon, REIKI-n is.Kínlódok minden nap a tünetekkel.Kineziológusom gyakorlatokat irt fel nekem amivel csökkenthetem a tüneteket, mert energia elakadások vannak.És szívja valami le az energiámat.Aki nem hisz az elvont/spirituális dolgokban,annak hiába mondom.De aki hisz, az tudja miről beszélek. Mindenféle szorongás, depresszió,pánik tüneteket magyarázok be magamba, viszont semmi bajom nincs elvileg!

És visszatérve az Access-re,véletlenül találtam rá és el is mentem egy access bars kezelésre, bár a kezelő azt mondta hogy egy fecske nem csinál nyarat.Többször kellene kezelés és mindenképp elvégezni a tanfolyamot!!

Mindig ugyanazok a dolgok történnek, unalmasnak tartok mindent, nem jön az energia, úgy érzem nem tudok kitörni a megszokásból.

Van e valakinek tapasztalata és mit tudna ajánlani ez ügyben nekem, és esetleg van e anyaga hogy milyen kérdésekkel lehetne gyógyulni?



#Access #Access Bars #energia gyógyítás #szorongás-depresszió-pánik kezelése Access-szel
2018. okt. 26. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Először el kell menni a háziorvosodhoz, akitől kérsz egy teljeskörű vérképet.

Utána jöhet egy MR és pár szakrendelő meglátogatása, urulógia, kardiológia, stb.


Ha minden negatív, szóval nem valamilyen testi eredetű a probléma, akkor kell felkeresni jó pár pszichoterapeutát, akiknek elmeséled a tüneteid és szakvéleményt kérsz.


Ha megvan a szakvélemény, hogy milyen irányba kellene elindulni utána jöhetnek az alternatív gyógymódok. Úgy látom, hogy jelenleg azt sem tudod, hogy mi az igazi problémád. Csak találgatsz, ezért jársz random helyekre.


Ennek ez a menete, 1. tudomány, 2. alternatív gyógymódok. Mivel az alternatív gyógymód sem ér semmit ha nem tudod, hogy mivel is van a probléma..


példának okáért: Mehetsz szellemsebészetre, ha ne adj Isten, egy fejlődő tumor van a fejedben, ami eltávolítható és megoldható lett volna már évekkel ezelőtt a probléma.

2018. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már azzal rosszul kezdted hogy háziorvoshoz küldesz.

Nem minősítelek inkább...

2018. okt. 26. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért, nálatok talán speciális az egészségügy és nem a háziorvosod adja a beutalót a vérvételre?

A probléma inkább nálad van, mert nem fogod fel, hogy a háziorvos szimplán egy kezdeti lépcső, alap problémákra szakosodik. Ennyi a szerepe.


De sok sikert a telefonon keresztüli gerincműtéthez és szellem sebészethez és kitalált hülyeségekhez...

Az alternatív gyógyításnak nem erről kéne szóljon...

2018. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Ó Te szegény...gondolom én leszek az egymilliomodik tanácsadód. Gondolom százezrekben mérhető a költséged.

Nézd, én most javaslok egy módszert, ami NEKEM és még sok ezer embernek segített. Nem tudom, hogy Te neked fog-e.

Megadom a weboldal elérhetőségét. Nem mondok semmit, csak egy szót: zseniális módszer. Olvasgass, az pénzbe nem kerül.

Íme: [link]

2018. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Menj el egy profi parapszichológushoz aki tud segíteni, megnézi ha esetleg van rajtad megszálló, idegen entitás, tüneteid alapján simán lehet, és rálát sok más dologra is. Olyanhoz menj aki érti a dolgát.
2018. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem van valami abban, hogy rád tapadt valami. Masszíroztasd ki magad, menj el csontkovácshoz. Igen ezek 5-7 alkalom kell. És egy teljes értékű kivizsgálás se ártana.

Ha tényleg semmi bajod testileg akkor idegi dolgok lesznek. Fel kell tárni mióta van ez. Előtte picivel mi történt. Halál, veszekedés, stb. Amire a tested így reagál. Magasfokú bűntudatot érzek ami felemészt.

Azzal hogy mindenkit minősítesz nem leszel jobban. Ha már ennyi mindent kipróbáltál és nem használt. A legegyszerűbb válasz a leghatásosabb ált.ban.

2019. okt. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha semmi sem segít gumiszoba.
2019. okt. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!