Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ki ismeri biorezonanacia...

Ki ismeri biorezonanacia terápiát?

Figyelt kérdés
Biztos hallottatok már a biorezonanciás állapotfelméréstől. Nos, ha talál a gép valami elváltozást a szervezetben, akkor következhet a biorezonancia terápia. Volt már valaki aki ezt igénybe vette? Ha igen, akkor volt-e értelme, volt-e valami hatása.
2018. nov. 6. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a biorezonancia egy nagy kamu. Így terápia sincs rá.
2018. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valahol nekem is ez volt a meglátásom, de gondoltam kérek véleményt olyantól aki már próbálta. Ha nagy hummbukk akkor mi a fenéért csinálják, miért szedik ki a sok pénzt az ember zsebéből? Elég hiszékeny vagyok minden iránt ami nem gyógyszer, talán ezért is szerettem volna ha van benne egy kis igazság. Egy választ kaptam, és ez elég is.. Igazából már voltam egy ilyen felmérésen, és a gép kidobott jó pár betegséget, gyulladást, mérget, stb. tehát sok mindent. Ezt kellett volna ezzel a rezonanciával "kitakarítani". Akkor téma lezárva, eszem a foghagymát, fahéjat, mézet, magvakat. :)
2018. nov. 8. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Mindent ehetsz! Csak arra kell figyelni, hogy minden alaposan legyen megrágva. Az evolúció már régen kifejlesztette azt a módot, hogy hogyan álljon ellen a betegségeknek. De nem biorezonanciával!
2018. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon is hasznos. Bár még nem próbáltam anyagi okok miatt, de nagyon szeretném. Alapja biztos, hogy van, hiába mondják hogy nincs. A világban minden rezgésekből áll. Ez bizonyított tény. Ezen az elven működik a kezelés is. A kezelés még nem, de az állapotfelmérést már próbáltam biorezonanciával és pontosan kimutatta hogy milyen betegségem van, sőt olyat is, amiről nem tudtam, utána kivizsgáltattam magam és tényleg az volt. Ha nem mentem volna el ilyen biorezonanciás állapotfelmérésre!akkot nem is tudtam volna a betegségemről és nélküle nem lett volna kezelve.
2019. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!