Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Télre milyen gyógynövényeket...

Télre milyen gyógynövényeket ismertek, melyek segítenek a depresszió elleni védekezésben (mint pl. a melissa-fű)?

Figyelt kérdés
Ha ismertek esetleg mást amelyek hasonlóak vagy olyat mely ezeket tartalmazzák azt is szívesen várom.
2018. dec. 3. 20:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2018. dec. 3. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Veronika, levendula, macskagyökér
2018. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

amit #2 mondott az mind jó, én ezekből szoktam keveréket főzni, de én azt mondanám, ezek mellé


ORBÁNCFŰ, elég sok orvosi teszt igazolja hogy depresszió ellen kitűnő


fontos hogy kúraszerűen, azaz minden nap 2-4dl, a hatás pedig nem azonnali, inkább fokozatos, 4-8 hetes kúra után éri el a maximumot.

2018. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg vitaminokat is tudtok, melyek fontosak?
2018. dec. 5. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
melissa-fű?? talán citromfű nem???? ááá
2018. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22:19-es vagyok. Én a Brandenburg neurót szedem. Ez B vitamin magnéziummal, és egy gyógynövénnyel. Még az aloevera gél is nyugtató hatású, és a méhpempő.
2018. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
D-vitamin, magnézium is jó lehet, és minél többet lenni a napon, amikor teheted. Sportolj is valamit.
2018. dec. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De miért kéne télen depressziósnak lenni?
2018. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!