Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol lehet Budapesten jó...

Hol lehet Budapesten jó minőségű növényi kivonatokat, olajokat venni?

Figyelt kérdés
Nem kimondottan az illóolajokra gondolok, hanem az olyanokra, amelyet el is fogyaszthat nyugodtan az ember. Elsősorban Arab tömjén, szegfűszeg, máriatövis olaj érdekel.
2018. dec. 5. 09:55
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Budapesten nem tudok ilyet, én Doterrát használok, azt meg lehet enni, inni, de azt rendelni kell külföldről. Sütéshez főzéshez is lehet, van tömjén, szegfűszeg, oregánó.
2018. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy közép európában a minősíthetetlen orvosi protokoll mellett még a természetes növényi "orvosságokhoz" se tud egyszerűen hozzájutni az ember. Azért köszönöm az információt. Ha más nem lesz, én is ezt fogom választani.
2018. dec. 5. 15:05
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha érdekel, szólj nekem, segítek szívesen, elmagyarázom, hogy ez micsoda, miért jó, stb. Én kb. fél éve használom és nekem nagyon bejön, más illóolajat nem is használok.
2018. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyjából tudom, hogy mi mire jó, de azért köszönöm a segítséget. Egyébként találtam is egy oldalt, ahol elég korrektül le van írva minden. Inkább megbízható beszerzési forrás érdekelne, mert ahogy nézem, azzal lehetnek gondok.
2018. dec. 6. 08:44
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt hogy érted? Nem tudom ezt honnan veszed, nálam mindig minden rendben van,meg a csapatomban is.
2018. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Honnan veszem? Hát az internetről. (sajnos) Pár helyen olvastam, hogy nem igazán érdemes ezt a fajta olajat akármilyen webshopból megrendelni, mert lehet, hogy nem azt kapom, amit szeretnék. Gondolok itt a hatóanyagok összetételére, minőségére, és mennyiségére. Nem tudom ki mire használja, lehet az vallási, relaxációs, vagy egyéb cél, de ha esetlegesen az ember élete múlhat rajta, akkor nem mindegy mit sóznak rá, úgymond arany áron.
2018. dec. 7. 10:19
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát nem is webshopból kell rendelni, hanem közvetlenül tőlük. A Doterra olajok nincsenek higítva és adalékok sincsenek benne, csak a tiszta eszencia van benne, éppen ezért is lehet meginni, megenni, a világ legjobb olajai. Tudod, neten olvasgatsz mindenfélét, de ha azt vesszük, hogy nálunk hivatalosan a gyógyszerészeti minőség 10%,akkor kicsit elborzadok és inkább veszek drágábban, de legyen tiszta és tömény.
2018. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépem! Igen, kb ezt szerettem volna hallani. Én is inkább megveszek drágábban valamit, de az legyen biztosan olyan amilyet szeretnék. Ha az ember egészségáről van szó, akkor nagyon nem mindegy, hogy mit dugnak az orrunk alá. Csak sajnos nehéz a sok scammert kiszűrni, akik gusztustalan módon rajtunk akarnak pénzt keresni. Mindegy is, köszönöm még egyszer!
2018. dec. 7. 11:34
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
A webshopok eleve plusz hasznot is rátesznek. Én meg azáltal, hogy regisztráltam még a nagyker árból is kapok 15%-ot.
2018. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mármint a hivatalos oldalon regeltél? Mert ez a kedvezmény nagyon jól hangzik. És egyébként mennyiért szállítanak ide?
2018. dec. 7. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!