Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az alapozótól pattanásos leszek?

Az alapozótól pattanásos leszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Vannak pattanásaim de annyira nem vészes az arcom, használok rá bőrgyógyász által felírt krémet, és az a baj hogy domború pattanás már alig van, viszont a helye piros foltok megmaradnak, szeretnék alapozót használni van itthon Trend IT UP alapozóm ez tökéletesen lefedi a pattanások piros helyét, ezt használtam régen de félek ha elkezdem magam alapozni akkor pattanásosabb leszek

Tudotok valamit ajánlani? Vagy alapozhatok?



2018. dec. 20. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Igen attol leszel meg csak igazan. A porusaidat teljesen eltomited vele hiaba barki akar keveset hasznal de akkor is. Volt egy baratnom soha nem voltak pattanasai o elkezdett nagylanykodni es akkora ordas ragyak lettek az arcan hogy teljesen elcsunyult a bore, azota nem tud kimenni alapozo nelkul az utcara mert csunya es meg is banta azota. Tehat pattanas ellen nem az alapozo a megoldas az csak ront rajta. Hidd el termeszetesen mindenki szebb
2018. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
szerintem használhatsz, de mindenképpen olyat, amelyik hagyja alatta lélegezni a bőrödet, bőrgyógyászatilag tesztelt. És persze otthon azonnal le kell mosni, minél kevesebb ideig legyen az arcodon!
2018. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
29%
Persze, lehet alapozót haszálni. Ha nem vagy allergiás egy összetevőjére sem, normális minőséget használsz, rendesen eltávolítod az arcodról a sminket és megfelelően ápolod a bőrödet, akkor a világon semmi bajod nem lesz az alapozótól.
2018. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Most ez a ket majom azert pontozott le mert leirtam egy baratnom tapasztalatat? Minoseg minoseg mi? Neki is mindig a legdragabbak voltak az arca megis ocsmany lett. Es megis hogyan hagyna a porusokat lelegezni? 2 okoska biztos 6 kilo vakolat van a pofatokon es azert pontoztok le na remelem el is rakosodik a fejetek tole
2018. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a krémek és bármilyen külső kenegetés nem tudta elmulasztani a pattanásaimat sok-sok éven át. De nem is ez a lényeg - amikor pattanásos voltam, muszáj volt alapozót használnom, ha emberek közé akartam menni. A bőröm miatt nagyon gyatra volt az önbizalmam, ha nem volt rajtam smink. Nem vettem észre, hogy pattanásosabb lettem volna akkor, amikor használtam, mint amikor nem (volt, amikor én is az alapozóra gyanakodtam, hogy rontja a helyzetet, és egy ideig nem használtam, de semmi változás). Pedig kevés pénzem volt és olcsó alapozókat használtam.

Most, hogy már nincsenek pattanásaim, még néha kisminkelem magam, ha olyan kedvem van, és alapozót meg púdert is használok. Nem jöttek vissza tőle a pattanások.

2018. dec. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!