Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A tojáshéj tényleg jó az...

A tojáshéj tényleg jó az ízületekre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje már, hogy elkezdtem intenzívebben sportolni. 140 kiló voltam egy pár éve, azóta futással és egyéb mozgásokkal sikerült 30 kilótól megszabadulnom. Azonban olyan problémám van már pár hónapja, hogy fájnak az ízületeim. Legfőképpen a térdem és a könyököm. 22 évesen kissé zavar a dolog :) Azt hallottam, hogy a tojáshéj jó tud lenni ezekre a fájdalmakra. Valaki esetleg próbálta már? Ha ez nem, akkor van olyan módszer, amivel meg lehet szüntetni a fájdalmat?



2019. jan. 12. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ásványi anyagok általános pótlására jó, de ne gondold, hogy a kívülről bevitt anyag oda megy, ahová mi szeretnénk. Oda megy, ahová a szervezet irányítja. Az izületeket nagyon megterheli az intenzív igénybe vétel, de lassú, kíméletes mozgás meg kell az izületi folyadék termelődéséhez.
2019. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kollagén, omega-3 kiegészítő (halolaj) többet érne. Egyél sok húslevest, bőrös húsokat, kocsonyát. Ne egyél étolajat, margarint.
2019. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!