Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől fájhat így a combom/dere...

Mitől fájhat így a combom/derekam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Körülbelül 5 napja történt hogy megfájdult a derekam nem volt annyira vészes pihentettem , majd rá 1-2 napra lesugárzott a combomba a fájdalom , és azóta eléggé elviselhetetlen méreteket öltött. Ha ülök ,fekszek,állok fáj persze mindig máshogy , valamikor egy kényelmes pozícióban nem fáj egy pár percig ,de érződik hogy nem kellemes az egyik este 4-5 órát forgolódtam mire elaludtam lüktetett , fájt nagyon. Elmentem dokihoz adott Flector port , és mydetont amik esetleg csökkenthetik a gyulladást. Jelenleg egy olyan 5-6 napja tart ez a dolog lázam nem igen volt max ilyen majdnem hőemelkedés még este is . Amit már kipróbáltam , és nem sokat segített az a : Flector kenőcs/por , Algopyrin, Voltaren dolo kenőcs/fájdalomcsillapító , mydeton , gyógynövényes kenőcs . Nem nagyon segített semelyik talán a lóbalzsam kicsit , és a Voltaren dolo kapszulából 2 darab. Egyszerűen kellemetlen fájdalom , és egész nap tűrni elég nehéz. Aki esetleg volt már hasonló helyzetbe ossza meg velem a tanácsát , mert nehezen tűröm , sose volt semmi sérvem , se betegségem a hátammal vagy ilyesmivel kapcsolatban. Aki esetleg valami gyógymódot tudna ajánlani meghallgatom.

2019. febr. 1. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg mindent leírtál, csak magadról nem írtál semmit, amiből következtetni lehetne bármire is. Pl? nemed, korod, túlsúlyod, életmódod, előzmények stb. Amit leírtál az lehet vese, prosztata ( ha férfi vagy), felfázás
2019. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
További kivizsgálás szükséges. Gerinc MRI, röntgen.
2019. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Prosztatitisz. Van rá antibiotikum.
2019. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
19 éves fiú vagyok , iskolába járok leginkább ülő életmód , és mellette edzések , túlsúly az van bár sose volt vele problémám még mikor nagyobb súlyom volt akkor sem , mostanába fogyni kezdtem edzőteremben nem használtam súlyokat nem tudtam meghúzni vele az izomomat , sose voltak fájdalmaim se hátamon , se másik tájon igazándiból . Adtak beutalót a reumatológiára , de még nem akartam elsietni hogy pár nap után futok oda mint valami hipochonder. Semmi problémám nem volt eddig az inzulin rezintencia , és a magas vérnyomáson kívül .
2019. febr. 1. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!