Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha elkapnám a hányós vírust...

Ha elkapnám a hányós vírust ez segít?

Figyelt kérdés

Félek az ilyen vírustól de inkább a hányástol. Van cerucalom ha netán hányingerem lenne mert benyeltem a virust akkor ez megment attól hogy hányjak? A hasmenés nem zavar annyira.

Ha nem segit akkor mi segítene ellene?


2019. febr. 5. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A hányás ilyenkor azért van, mert a szervezeted igyekszik hamar megszabadulni a vírustól. Cerucal-t nem ismerem. De mindenképpen fogyassz sok folyadékot! A gyömbér nagyon jó hányinger-csillapító hatású és még az immunrendszeredet is erősíti! :)
2019. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A cerucal egy vényköteles hányáscsillapító és megelőző gyógyszer,bármilyen eredetű hányinger kezelésére jó. Csak kérdés hogy erre is.
2019. febr. 5. 10:13
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hiába, nem fog tudni felszívódni.
2019. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még akkor sem ha időben eszem meg?
2019. febr. 5. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy időben? Még a vírus elkapása előtt?


Szerintem az segít a legjobban, ha nem félsz előre ilyenektől... Még a végén bevonzod.

2019. febr. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért kérdezed meg ennyiszer? Legalább 5x válaszoltam már rá...

Nem, még mindig nem ment meg. Nem, nincs olyan dolog, ami ilyenkor segítene, mert ki fog jönni, mielőtt esélye lenne felszívódni.

2019. febr. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!