Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen nyugtatót lehet kapni...

Milyen nyugtatót lehet kapni ami receptmentes, és hatásos?

Figyelt kérdés
Pánikroham szorongásra kéne. Valerina, citromfű, baldivian night, magne b6 stb. Kilőve.

2019. febr. 6. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha annyira panikrohama van valakinek akkor az felemeli a popsijat es elmegy orvoshoz es majd az ir fel neki. A gyogyfuves "nyugtatok" egyreszt nem is hasznalnak masreszt nem panikrohamra es szorongasra alkalmasak, es meg alvasra sem erdemes megvenni. Akinek igazan panikrohama van mar reg felkeres orvost aki ir fel neki, ha nem akkor annak kutya baja.
2019. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hm 🤔🤔
2019. febr. 6. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Első körben irány a doki! Nekem is orvos javasolta a sedacur-t, szerencsére nagyon ritkán szorulok rá.
2019. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező: magadat osztályoztad le, amikor az 1 válaszadót lepontoztad. Én 0 át adtam volna neked ezért.
2019. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan lepontozhat, de egy szaros kis hipohonder, ha valoban panikrohamos akkor nem gyogynovenyes vitaminos szarokkal probalkozna. Bekepzeli maganak es feltunei viszketegsege van!! Majd vaganyan elmondja milyen "gyogyszereket" szed mert mennyire beteg,kozben sehol semmi.

A kerdes sem komoly, a pontozas meg gyerekes ahogyan a kerdezo is. Magat tukrozi😉😂

2019. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok, de nem pontoztam le senkit sem, nem kéne rám kenni🤔🤨
2019. febr. 6. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Na azert nem hulye itt senki kerdezo!! Mar akkor le lettem pontozva amikor senki nem valaszolt meg csak en. Vallald mar a felelosseget ha ekkora sunyi vagy :)
2019. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!