Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Orrspray függő vagyok 1 éve (...

Felhasznalo1234567 kérdése:

Orrspray függő vagyok 1 éve ( 16 eves vagyok) le tudok állni mindenféle szer nélkül? Ha igen mennyi ido? Egyeb jo tanacs?

Figyelt kérdés
Orrspray fuggoseg
2019. febr. 12. 18:31
 1/3 0027 ***** válasza:
Én annyit tudok tanácsolni, hogy azonnal hagyd abba, mert vérezni fog az orrod. Van egy ismerősöm aki ezzel küzdött, folyton vérzett az orra. Sajnos, nem tudom, hogy hogyan tudta abbahagyni. Kitartást kívánok! ! !
2019. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy álltam le, hogy kb. 2-3 hétig csak este fújta, hogy el tudjak aludni.

Hétvégén péntek és szombat este nem fújtam. (Meg persze egész nap se!)

Vasárnap este csak akkor fújta ha nem tudtam elaludni. Akkor is csak azért, hogy munkában ne legyek hulla fáradt.

Utána abbahagytam.

Az első 1-2 hét nagyon rossz aztán ennyi volt.

De igazából az első 3-4 nap a legrosszabb.

2019. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Évek óta függő voltam, 5 napja döntöttem amellett, hogy véget kell vetni ennek.

Kb 4 napit csak egy orrlyukba fújtam, a másik, amit nem kezeltem ez idő alatt, kitisztult. Vicces volt megfigyelni, mennyivel jobb és kapok levegőt azon az oldalon, amit nem fújok. Amikor már nem dugult a nem kezelt orrom, letettem egy napja a sprayt, és most ha dugul is az ami még újonnan nincs kezelve, a másikon kapok levegőt.

2019. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!