Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A háziorvos felírhat pánikroha...

A háziorvos felírhat pánikrohamra valamilyen nyugtatót átmenetileg?

Figyelt kérdés
Szóval eléggé rosszul vagyok ha bemegyek boltba, ha felszállok a buszra stb. És mivel szeretnék kérni beutalót egy pszichiáter vagy egy pszichologushoz, felkell szállnom a tömegközlekedésre (buszra) és 100% hogy rosszul leszek, nem beszélve hogy a kórházban is rosszul lennék. Ezért szeretném, hogy átmenetileg míg odaérek és haza, adhat-e valamilyen gyógyszert? Tényleg rosszul leszek, nem bírom.

2019. febr. 15. 06:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak arra szakosodott orvos.
2019. febr. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok. Akkor hogyan menjek be a kórházba? Ha buszon, tömegbe,kórházba rosszul leszek?
2019. febr. 15. 06:14
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát azért jó lenne ha írhatna fel pánikra valamilyen gyógyszert.
2019. febr. 15. 06:15
 4/9 piku78 ***** válasza:
100%
Amikor elmondtam a tüneteimet a háziorvosnak akkor kérés nélkül írta fel a xanaxot meg magnéziumot.Aztán továbbküldött pszichiáterhez.
2019. febr. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ez biztató, nagyon remélem hogy az én orvosom is ilyen. Az első válaszadónak még annyit hogy: Nem vagyok a gyógyszernek a híve, sőt mitöbb örülnék ha gyógyszermentesen sikerülne lekűzdeni a pánikrohamot, mert úgy tudom hamar rászokhat a szerrvezetre stb. Szóval nem akarom magam gyógyszerezni ha nem muszáj.


Még valami: Ha ez miatt valaki elítél, kinevet, lenéz stb. Ám legyen, csak hogy tudjad hogy ez nem betegség, bárki megkaphatja az életben ha egészséges, ha nem. Egészséges vagyok, mégis megkaptam az élettől.


Kivánom a rosszindulatú, gyülöletkeltő embereknek, hogy egyszer éljék át, tapasztalják meg miről beszélek. Ezt megmagyarázni nem lehet, ezt megkell tapasztalni aztán megváltozik a véleménye


22F

2019. febr. 15. 06:59
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem nevet ki senki, hidd el!

El tudjuk képzelni, mennyire kellemetlen lehet a pánik. Ha ezért valaki beszólt Neked a környezetedben, az nagyon buta ember, és csak magát minősíti.

Szerintem is tud felírni valamit a háziorvos is átmenetileg. Aztán majd a szakorvos beállítja a neked legmegfelelőbb gyógyszert.

Ha mégis félsz attól, hogy rosszul leszel a tömegben, esetleg kérj meg valakit, hogy vigyen el autóval. (Gondolom, taxival sem szeretnél menni...) Egyébként sem árt ha valaki elkísér, akiben megbízol.

2019. febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, felírhat.
2019. febr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Írt fel a doki 0,25 mg frontint, napi 2x kell szednem.


Március 14-én meg irány a pszichiátria.

2019. febr. 15. 11:30
 9/9 anonim válasza:
Oké
2019. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!