Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tehetek tenyérizzadás ellen?

Mit tehetek tenyérizzadás ellen?

Figyelt kérdés

Évek óta bajom van vele.

Új iskola, dolgozatok, munkahely, játék, de stresszhelyzettől függetlenül is jelen van állandó jelleggel.

Télen még tűrhető, de ilyenkor már elviselhetetlen.

Ujjlenyomatérzékelős a telefonom, de gyakorlatilag soha nem érzékeli az ujjamat... Majdhogynem felesleges a funkció...

Anno (1,5-2 éve) felkerestem egy bőrgyógyást, aki hatalmas szakételemmel azt mondta ne stresszeljek, s adott egy NATURLAND-os lötyit, amivel kenegernem kellett a kezem, de több hónap után sem javult semmit a dolog...

Olvastam ezt a szikevel való mirigy eltávolitast, de állítólag ez száradást okozhat.

Valami tapasztalat? Praktika? Esetleg tanács?


Válaszokat előre is köszönöm!



2019. márc. 9. 13:47
 1/2 Fánki *-* válasza:
Hintőpor
2019. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Víz-iontoforézis


Nekem is ez az "adottságom" sajnos, sok kence ficét próbáltam de ide már komolyabb gyógymód kell. Ez amit írtam kifejezetten erre van, most fogok beszerezni egy ilyen eszközt.

2019. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!