Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallott már valaki a NaturPrim...

Kmargit23 kérdése:

Hallott már valaki a NaturPrime termékekről?

Figyelt kérdés

#alternatív gyógyítás #NaturPrime #StopPain Spray #Herbalmix #gyógynövényes termékek #natur termékek #vérkeringés optimalizáló
2019. ápr. 12. 15:17
1 2
 1/20 shandor123 válasza:
0%

Szia Margit!

Igen, nekem volt szerencsém a NaturPrime termékekkel kapcsolatos tanácsadáson részt venni. Először is azzal kezdeném, hogy telefonon kerestek meg azzal, hogy egy természetes fájdalomcsillapító formulát sikerült kifejleszteniük. Ami a legtöbb esetben néhány perc alatt megszűnteti vagy minimálisra csökkenti a fájdalmat. És hogy most ebből egy két hétre elegendő mennyiséget adnak mintaként, hogy kipróbálhassam. Bementem, a Vígszínház környékén van a központ. Egy nagyon kedves fiatal ember fogadott, aki körülbelül 30 percben részletesen tájékoztatott a terékről, a várható hatásoktól és a referenciáikról. Lehetőségem nyílt, hogy azonnal kipróbálhassam a térdfájdalmamra a készítményt. Hát számomra teljesen elképesztő hatást tapasztaltam. Ténéyeg körlülbelül 3 perc volt, és megszűnt a szúró fájdalom a térdemben. Megkaptam a mintát, de bevallom, hogy annyira hatásos volt, hogy rögtön vettem két flakonnal és azóta is használom. Nekem nagyon sokat segít, abszolút nincsneek már fájdalmaim. Mindenki számára csak javasolni tudom.

2019. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 palnatalia válasza:
0%
Nekem nagymamám használ egy ilyen terméket, nemtudom pontosan hogy honnan vette meg, de azt hiszem valaki ajánlotta neki. Fájdalomcsillapításra használja, reggel és este fújja a térdeit vele. Azóta játszani tud a gyerekeimmel, az unokáival, előtte sajnos szegényke csak nézni tudta. És nagyon dícséri a hatást. Remélem tudtam segíteni :)
2019. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 ihor válasza:
0%
Én is voltam kozultáción a Szent István körút 15-ben. Nagyon kedvesek voltak, mert adtak egy körülbelül 70 adagnyi mennyiséget a kéz ízületi fájdalmamra. Ki is próbáltam, második napon teljesen megszűnt a fájdalmam. Még van egy pici belőle, de amikor elfogy azt hiszem vissza fogok menni és vásárolok belőle. Bár sajnos nagyon kicsi a nyugdíjam de felajánlottak egy nagyon jó lehetőséget, ahol csak havonta pár ezer forintba kerülne nekem. Nagyon sokmindent kipróbáltam, de eddig csak ez az amire azt gondolom, hogy tényleg érdemes fizetni érte. És nagyon örülök annak is, hogy kipróbálhattam mielőtt döntést kellett hoznom. Nem is hallottam arról, hogy más cég ilyen lehetőséget biztosított volna.
2019. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 tothgyulane válasza:
0%

Megszűntek a lábgörcsök, hosszabb távot tudok gyalogolni, aminek köszönhetően a minden napjaim minőségileg sokkal jobban telnek. Kb. 2 hónapig használtam a sprayt, viszont fél év elteltével úgy döntöttem, hogy még 1-2 hónapos kezelést végig csinálok, hiszen teljes mértékben pozitív tapasztalataim vannak. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Tóth Gyuláné

2019. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 somlaiistvanne válasza:
0%

csatlakoznék az előttem szólokhoz. Nálunk a 4 emeletes panelházunkból mindenki rendszeresen a Szent István körút 15 alatt lévő Herbáriába járunk és az ő termékeiket használjuk, időskori problémáinkra. Tökéletesen meg vagyunk mindennel elégedve, nagyon kedves és segítkész emberkek. Érdemes bemenni, megnézni és kipróbálni a termékeiket.

Somlainé

2019. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 drkissjanosne válasza:
0%

NaturPrime Méregtelenítő Formulát és Fájdalomcsilapító permetet használta, a atapasztalataim, az alábbiak: jobb a közérzetem, jobb a koordinációm és a mozgásom, először csökkent, majd körülbelül egy hét alatt teljesen megszűnt a fájdalom érzetem is.

Ajánlani tudom mindenkinek!

2019. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 baniko58 válasza:
0%

Derék illetve ízületi fájdalmaimra kezdtem alkalmazni a terméket.

Befújás után kellemes hideg bizsergést éreztem, a fájdalom egész napra elmúlt. Nem tudtam rendszeresen használni ( naponta 3- szor), de a fájdalom így is nagy mértékben csökkent.

Idősebb rokonaim is kipróbálták kéz, hát, ízületi fájdalmakra, nekik is hasonló tapasztalataik voltak.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2019. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
0%

Egyik közeli ismerősöm ajánlotta a terméket. Nagyon jó tapasztalatai voltak, gondoltam kipróbálom én is visszér problémámra.

Már pár használat alatt érezhető volt a feszítő érzés csökkenése. Ahol kevesebb volt a seprűvéna, azokon a területeken szemmel látható volt a javulás két hét után is. A visszér is kevésbé dagadt ki a lábamon.

Én nagyon elégedett vagyok a termék hatásával.

2019. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
94%

Mielőtt elmentem egy ilyen konzultációra itt olvastam a termékről, és a bemutatóról.

A beszéd alapján alig tudtam meg valamit a termékről, elég érdektelen dolgokat sorolt fel az fiatal ember, nem volt túl meggyőző.

Oda tette elém a flakkont, és mondta, higy van egy nagyon jó ajánlata számomra, míg a webáruházban 28 ezer forint egy ilyen termék, ő itt nekem a mai napon tud egy egyszeri 11 ezer forintos kedvezményt adni, azt is lehet, hogy adok annyit amennyi nálam van, és a többit belátható időn belül fizessem ki.

Nem volt próba, nem kaptam kis termék mintát sem, az egész egy kárba veszett idő volt számomra. Nem mondom, hogy nem jók a termékeik, de egy ilyen bemutató után nem volt bennem ellenállhatatlan vágy, hogy vegyek egyet.

2019. júl. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 mónika471 válasza:
0%
Sziasztok. Én is jártam bent. Maximálisan elégedett voltam az ott kapott felvilágosítással. Illetve nagyon szimpatikus volt , hogy a terméket ki is tudtam próbálni a helyszínen . Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Kaptam kb két hétre elegendő mennyiséget a készítményből , hogy ki tudjam próbálni. Miután elkezdtem használni ,naponta két alkalommal , napról napra jobb volt a közérzetem. A fájdalmamat már pár nap alatt nagy mértékben csökkentette. Ezután döntöttem úgy , hogy belekezdek hosszabb kezelésbe , mert évek óta fájdalomcsillapítókon éltem. A készítménynek köszönhetően , már nem volt szükségem rá . Nagyon elégedett vagyok a termék hatásával és nagyon örülök ,hogy bár nehezen de mégis eljutottam hozzájuk. Én mindenkinek csak ajánlani tudom.
2019. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!