Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A homeopátiás szer a nyelv...

A homeopátiás szer a nyelv alatt okozhat fogszuvasodást?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
neked a nyelved alatt vannak a fogaid?
2019. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a szájban levő nyálban feloldódik az ami abban van. ha homeopátiás szakértőnek vallod magad akkor a válaszod sokmindent elárult.
2019. ápr. 14. 14:00
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Hát... a kérdésed és, hogy homeopátiás szereket szedsz rólad is sokat elárul. Én mindenesetre egyáltalán nem állítottam be magam szakértőnek.
2019. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én meg nem írtam, hogy szedek. még értelmezni se tudod a kérdést, s hozzá is szólsz olyasmihez amihez alapból nem is értesz. gratulálok.
2019. ápr. 14. 14:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert az csak szőlőcukor, ami okozhat fogszuvasodást. Abból a pénzből inkább vegyél elmexet. Duplán megéri. Jó a fogaidnak, és amiatt az emberek sem néznek hülyének.
2019. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
(arról nem is beszélve, hogy még válasznak látszó hosszázólás írására is képtelen vagy, normál esetben leiratnál egy véleményt aminek utána lehet nézni, igaz e vagy sem. de neked még ez is túl nagy kihívás volt)
2019. ápr. 14. 14:07
 7/13 A kérdező kommentje:

"Igen, mert az csak szőlőcukor, ami okozhat fogszuvasodást. Abból a pénzből inkább vegyél elmexet. Duplán megéri. Jó a fogaidnak, és amiatt az emberek sem néznek hülyének."

Azt amúgy is megveszem azzal nincs gond. Aki hülyének akar nézni, az meg úgyis talál rá okot, ha meg végkép nem talál akkor gyárt valamit ahogy a mellékelt ábra is mutatja.

2019. ápr. 14. 14:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Most te vagy szedsz valamit, akkor állj le vele, vagy szükséged lenne rá, akkor kezdd el.
2019. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én itt beérem a kérdésre adott válaszokkal.
2019. ápr. 14. 14:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit rinyálsz ennyit?
2019. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!