Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » (Cod tea) Dr. Dávid Tamás....

Zsuchan kérdése:

(Cod tea) Dr. Dávid Tamás. Tud róla bárki bármit?

Figyelt kérdés
Dr.Dávid tamás árul egy Cod nevezetű teát rákosoknak és műsort kapott az echo tv-n olvasok róla jót is rosszat is a tea méreg drága több emelt díjas számot kaptam ahol állítolag a munka társaival tudok konzultálni rákos gyógymódokról stb...Édes anyám Rákos és nagyon előre haladottt stádiumba van ő mindenképp akar beszélni vele de nekem vegyes érzelmeim vannak...vajon csak lehúzós kurozsló vagy több annál????
2010. júl. 6. 21:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem csak egy újabb módszer arra, hogy pénzt vegyenek ki rákos betegek és hozzátartozóik zsebéből.


[link]


[link]


[link]

2010. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekem Édesanyámnak volt hasnyálmirigy rákja,és Ő is rendelt cod teát,de nem birta szegénykém meginni,mert annyira rossz volt,és mindig kihányta... Szóval neki nem hatott de lehet van akinél használ,sőt biztos segitett pár betegen,nekünk sajnos nem segitett:'(Egyébként Édesanyám is akkor rendelte mikor eléggé előrehaladott stádiumban volt már..
2010. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Jah,és méreg drága volt... Tudom azt mondja mindenki,hogy az egészségnél semmi sem drága,de akkor is..,még igy is kifizettük,potyára!
2010. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
igen , engem is kifejezetten zavar hogy majdnem 20 ropi semmi kisseb kiszerelés vagy próba kiszerelés ...és ugy tudom hogy patikába se lehetett kapni és hivatalosan nincs ki nyílvánítva gyógyhatású készítménynek....próbálom egyenlőre anyukámat egészségesebb táplálkozásra ösztökélni...cékla lé stb(mert ez is az egyik ok amiért az lett ami anyukámnál...no mozgás no egészséges kaja)
2010. júl. 6. 22:03
 5/24 anonim ***** válasza:
Szia,én vagyok a 2-3 válaszoló..,igen anyukádnak a szervezetét most lugositani kell,és olyanokat is kelle ennie ami lugositja a szervezetét!!És sztem nézd meg ezt [link] az oldalt,gyógygomba is hatásos lehet a rák ellen!Bár én még ezt akkor nem ismertem mikor Édesanyám rákos volt,de állitólag hatásos és sokan meggyógyultak tőle,még tüdőrákos is!Kivánok mielöbbi gyógyulást Édesanyádnak!;)
2010. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnalom hogy anyukad ebben a betegsegben szenved, sajnos egyre gyakoribb ez a problema. Ha nagyon elorehaladott allapotban van, akkor bizony nem hiheto, sajnos, a latvanyos gyogyulas... A COD tea lenyege az eros antioxidand hatas, 3000-szer erosebb ilyen teren a C-vitaminnal. Ez nem gyogyszer, taplalek kiegeszitokent hasznaljak, vagyis azt allitani rola hogy gyogyit nem allja meg a helyet. Azert artani biztos hogy nem fog. Viszont ha emelt dijas telefonon kerhetsz rola felvilagositast az mar gyanus. Tobb gyarto is van amely evel a teaval foglalkozik, ezek kozul messzemenoen a legjobb minosegu a Gano Excel ceg COD teaja, ganodermaval eggyutt van forgalomba hozva. Felesegem ezt issza, menstruacios, vernyomasos panaszokra. Kulomben daganatos betegsegekre a Tahitian Noni bioaktiv ital lenne a leghatasosabb, termeszetesen ennek az italnak sem szabad gyogyito hatast tulajdonitani, bar szamtalan eset van a fogyasztok koreben pozitiv hatasarol. Ha erdekel kuldok privatban errol bovebb informaciot, ne tunjon itt reklamnak.

Anyukadnak kivanom a legjobbakat!

2010. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat , szivesen olvasgatom érdekel mások véleménye is erről!!

a privát üzenetet kérném. mindent köszönök.

2010. júl. 7. 21:14
 8/24 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, valamiert nem sikerul elkuldenem Neked a privat uzenetet, legy szives irj emailt a fazakas.zoltan@yahoo.com cimre . Koszonom
2010. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

nem tudom aktuális e még a kérdés, de én személyesen ismerem a professzor urat és nagyon sajnálom hogy ő ennyire szereti a hazáját, mert itt folyamatosan ellehetlenítik. ha tudnátok mennyire tartják őt már itt Ausztriában is és a világon mindenhol, akkor nem így nyilatkoznátok. ő egy nagy tudású doki, aki mindent megtesz hogy segítsen embereknek, és teszi ezt annak ellenére, hogy ebben az országban sajnos a beteg ember a jó üzlet.

sztem az ára nem a legdrágább a teának a rák gyógyítását hirdető csodaszerek közül

ami személyes tapasztalat: egy ismerősöm pajzsmirigy rákos volt és itta a teát és semmi baja azóta sem.

persze a tea önmagában semmi, a hozzá tartozó könyvben le van írva hogy csak akkor kezd el a terápiát, ha.. és ott egy csomó útmutató táplálkozásról, életmódról, mennyi mozgás, mennyi beöntés, csak hogy mindenki értse hogy a rák nem úgy gyógyul hogy iszom egy teát és kész., tenni kell sokat a szervezet megtisztításáért, és persze sok sok hit kitartás önbizalom és élni akarás kell.

2011. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Gezabela23 válasza:
36%
25 éve gyogyit a prof ur olyan rákosokat akiket már hazaküldtek a korhazbol meghalni! tehát ennyit a kemoterápiárol! 1 millioba kerül és nem gyogyit! a cod tea csak 20.ooo-be. érthetö-e?
2012. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!