Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szed valaki gyógygombát...

Szed valaki gyógygombát rosszindulatú daganatra /prosztatára/? Folyt.

Figyelt kérdés
Érintett van a családban prosztata betegségben. Kutakodtam, és olvastam a gyógygombákról, hogy nagyon sokan szedik és gyógyulnak tőle. Van tapasztalata valakinek és ha igen megírná?

#gyógygomba54
2019. máj. 17. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Apámnak is volt. Ő a műtétet választotta. Meggyógyult. Még a kemót is megúszta. Tudom nem ez volt a kérdés. Bocsi.
2019. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mióta ez a válasz megjelent, azóta kipróbálásra került a gomba és nagyon-nagyon jó hatással van. Csak tudom/tudjuk ajánlani, hogy mennyire erős hatása van a gyógyulásra!!
2019. júl. 28. 21:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem derült ki mire szedte. Milyen stadiumban volt a beteg és milyen orvosi lezelést kapott és melyik gombacsomagot hasznaltátok mert többféle is van. Érdekelne
2019. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
2019. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A prosztatáról szólt a kérdés! Igen jól hat a betegségre. Hogyha nem hiszed irj be a youtube-ra Varga-féle gy.gombák, v. a YIYA- gx. gombák a fenti betegségre! V. kérdezz priviben!!
2019. aug. 5. 07:30
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Köszönöm, de ha szükségem lesz segítségre, nem a Youtube-ra fogok felmenni, hanem elmegyek az orvoshoz.
2019. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos, az ilyen hozzá állást nem fogja meggyőzni még az orvos sem! Persze, a dr.-hoz kell fordulni, de nem árt, hogyha valaki bajba kerül és van némi tájékozottsága! Bár a hitetlen embereket nem lehet meggyőzni! Minden jót, irány fejjel a fal felé!!!
2019. aug. 7. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Mégis miért kellene hinnem valamiben, amit semmi nem támaszt alá? Ne gyere most nekem Youtube-linkekkel, egyetlen tudományos cikket kérek, ami szerint a gyógygombáknak pozitív hatásuk van a rák elleni küzdelemben. Csak egyetlen egyet.
2019. aug. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én konkrét kérdéseket tettem fel, mert az én apámnak is vannak gondjai. Miért nem válaszolsz? Privátban is írhattál volna de azt sem tetted. Ez így valóban nem tűnik hitelesnek
2019. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Üdv!

Irtam valakinek privátba választ a kérdésére, de sajnos nem reagált rá!

Nagyon szívesen válaszolok a kérdésedre, ird itt le és itt válaszolni is fogok rá!

várom a visszajelzésed! Minden jót!

2019. aug. 8. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!