Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a fene? Társadalombiztosítá...

Mi a fene? Társadalombiztosítás (TB)

Figyelt kérdés
Hogyan lehet az, hogy ma voltam kórházban és azt mondták, hogy nem érvényes a biztosításom? van kártyám, eddig semmi gond nem volt vele. jah és 20 éves vagyok. valamit azzal magyaráztak, hogy főiskolai hallgató lettem. tud valaki segíteni?
2010. júl. 7. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha most vettek fel a főiskolára, talán az előző sulid, vagy munkahelyed már kijelentett, az új meg még nem jelentett be.

Hívd fel a TB-t és tisztázd.

2010. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem ezvolt a 2.félévem a fősulin és a 2.félévet nem jelentették le az oepnek...csak nem bkf es vagy te is?? mert az oep mondta h nem én vagyok az első és a barátomnak is kiderült h neki sincs lejelentve ő is oda jár,meg még sokaknak úgyhogy majd írnak a sulinak egy szívhez szóló levlet. aztán csodálkozhat több diák hogy jön az apeh-től egy szép számla mert az iskola titkárai csak vakargatják bent..Teve utca 1 be kell bemenni egy iskola látogatási igazolással,sorszámot kapsz végig várod és ott érvényesítik. (vigyed minden papirodat személyi, adó, diák,minden legyen nálad)

22L

2010. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jaja előzőnek igaza van. énis a minap jártam igy. mocskos oep kijelentett mindenkit májusban. és b@szik visszatenni. de elvileg minden hónap 10edikén teszik vissza a rendszerbe az embereket, szal nagyon remélem jöv hétre már jó lesz.

legalábbis a TOn ezt mondták nekem.

19/F

2010. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vok, ja és én nem bkfes, és minket a to am lejelentett. szal nálunk az oep hibája.
2010. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem én nem bkf-es vagyok, hanem tf-es... pöppet azért meglepett mikor közölték, hogy következőleg fizetnem kell... nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.
2010. júl. 8. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!