Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ismeri valaki a Theta Healing-et?

Ismeri valaki a Theta Healing-et?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mesélnétek a tapasztalatokról?
2019. jún. 4. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

Csaj ismerőseim közül sokan foglalkoznak vele (akár úgy járnak tanfolyamra, hogy később oktatni is akarják, akár csak úgy, hogy ezzel kúrálják lelkük.)

Nőknél szerintem simán működhet. Ahhoz, hogy működjön őszintén hinned kell abban, hogy van valamilyen Teremtő (nincs definiálva, így minden hittel kompatibilis), akinek te számítasz, ha hiszel magadban, akkor mindent elérhetsz.


Nem is hülyeség ez, mert nők többsége tényleg önbizalomhiányos (még ha felsővezető is), a férfiaknak meg a nem legszerencsétlenebb 10%-a jóval elégedettebb általában magával.


A tanfolyamok sokba kerülnek, de aki oktató lesz, az utána szép pénzt kasszírozhat vele. Amiről a véleményem röviden, hogy nem rosszabb így pénzt kasszírozni mint pszichológusként/pszichiáterként, lelkésznél, egy fokkal sem rosszabbak náluk. (Nem vagyok vallásos, de tök korrekt református lelkésszel találkoztam egyszer temetésen, láttam hogyan vigasztalja utána a közeli családtagokat, amire azt mondtam, hogy na ez kenterbe ver minden pszichiátert, pszichológust.)

2019. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!