Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » GÖRDÜLŐTALPÚ cípő - Scholl...

GÖRDÜLŐTALPÚ cípő - Scholl starlit márka - Meg tudom venni valahol egészségkártyára?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Minden Scholl üzletben elfogadnak egészségkártyát.
2010. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. júl. 8. 09:54
 3/8 anonim válasza:

Szia!


Megvetted már?

Érdekelne a tapasztalatod! Nem hallottam jókat a Scholl-ról, ezért kérdezem.

MBT, Ryn, túl drágák, feleannyiért lehet kapni a Dr. Batz féle RollSTEP-et, amikről sok jót hallottam.

Tud valaki segíteni?

2010. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Megvettem, a Mammut 1-ben lévő üzletben, egészségkártyával fizettem (nem utólag számlaküldős, hanem rendes automatájuk van).

A cipő hihetetlenül kényelmes, azóta azt hordom :)

Egésznapos túrista-városnézés után sem fárad el sem a lábam, sem a derekam.

Azért mertem bízni a Schollban, mert a gyógycipőkben azért ott vannak, míg az olcsóbb gördülőtalpasokat sportüzletek kínálják, ahol ki tudja, milyen szakemberek fejlesztik ki... Mindenesetre bevált. Kár, hogy téli cipőt nem csinálnak, mert decemberben sportcipőt már nem nagyon lehet hordani, és nagyon hozzászoktam.

Egyébként ha nem átlag-lábméreted van, a Bp. I. Fő utcában van egy végkiárusítós MTB üzlet, ahol már 35 ezerért lehet venni cipőt, ill. a metrókban reklámozzák az outlet termékeiket a plakátokon akár 50 százalékos kedvezménnyel.

2010. okt. 4. 17:17
 5/8 anonim válasza:

Szia!


Örülök, hogy kénylemes! :) Sok sikert hozzá!


én meg tegnap rászántam magam a rollstepre végül, kis kutakodás után a Dr. Batz terméke mellett döntöttem! fura hozzászoknom, de már érzem, hogy nagyon jó! A batz-os gyógypapucsokkal és talpbetétek is hasznosak voltak a lúdtalpamra, de ez tényleg nagyon tuti!

2010. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Örülök :)


Használd te is egészséggel!

2010. okt. 7. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Gördülőtalpú cipők után nyomozok,így találtam a kérdésedre. Megosztanám Veled ezt a tapasztalatot:


[link]


Lehet nem márkás,de fazonban olyan,s téliesített,meg lehet próbálni!:) Hogy a hideg időkben ne kelljen nélkülözni a megszokott jót!:)

2011. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ma találtam ezt is Neked:


[link]

2011. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!