Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ez igaz lenne? Ki mit gondol...

Ez igaz lenne? Ki mit gondol erről? E-mail-on kaptam ezt a választ az Animi Beauty Kft-től. Érdeklődtem

Figyelt kérdés
A fülön több, mint 170 akupunktúrás pont van, ezek meridiánok mentén összhangban működnek a test energetikai rendszerében. amikor egyet átlőnek gyakorlatilag az az energiaközpont likvidálva lesz.. Ezek az energiapontok műszerrel mérhetők és érdemes kikerülni a lövéskor. Fülbelövéskor akupunktoszkópos vizsgálat nélkül általában a szem pont kellős közepébe lőnek, ami gyengíti a szemet, különösen ha szemüveges az illető, vagy látensen (anya,apa szemüveges) az.

#fül #fülbelövés #akúpunktúra
2019. jún. 14. 21:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem nézték meg ilyen akupunktoszkópos géppel.
2019. jún. 14. 21:51
 2/6 A kérdező kommentje:
Igaz már nem hordok fülbevalót kezd benőtt szinte
2019. jún. 14. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem hitted el ezt a baromságot?
2019. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy az arany erősíti a látásközpontokat. Ezért szoktak arany fülbevalót szúrni a gyerekek füleibe. Hogy miért csak a lányokéba az rejtély!
2019. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jézusom, te azóta ezen pörögsz?

Nem semmi, hónapokkal ezelőtt csináltattál fülbevalót, és azóta nem tudsz ettől a gondolattól szabadulni? Irány a pszichiáter, nem viccelek.

2019. jún. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értek hozzá, de nekem ez baromságnak tűnik. Mennyi szembeteg lenne. Na meg attól még tűnne el az akkupuntúrás pont.
2019. jún. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!