Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon pattanásos lettem a...

Nagyon pattanásos lettem a meleg miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amióta ennyire meleg van, nagyon pattanásos lett az arcom, ami ráadásul fáj is. Pirosak, gennyesek és gyulladtak. Mit tegyek? Nem szeretném magam sminkelni, mert akkor meg melegem lesz a sminktől, stb. Mit lehetne ez ellen tenni?

2019. jún. 15. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Gőzöld ki fertőtlenitsd, nyomkodd ki majd újra fertőtleníts...éjszakára meg rakj rá egy kis fokrémet. Nekem ez szokott beválni

Ha hegessekk akkor meg neogranormon krém

2019. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, ahhoz még annyit hogy igyál nagyon sok vizet, és napközben is többször mosd le az arcod hogy ne tömődjenek el a pórusok az izzadtságtól és a rárakódott kosztól.
2019. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Naponta több arcmosás.

Akármilyen fura, a napozás is segít, ha teheted, legyél szabadban (amikor nem 40 fok van).

A nyomkodástól csak ronda lesz. Megszűnni nem fog, mert újak jönnek helyette, és a nem szakszerű nyomkodástól beljebb tolhatod a faggyút, és begyullad.

2019. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom őket!
2019. jún. 16. 00:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Napozás tényleg jót tesz, bár folyamatosan kell ápolnod.
2019. jún. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz.
2019. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Korrektor
2021. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!