Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Körömlevétel után mennyi idő...

Körömlevétel után mennyi idő alatt múlik el teljesen a fájdalom? A múlt pénteken megüttem a nagy lábújjam. Azonnal megkékült a köröm, hétfőn mentem a család orvoshoz, aki beküldött a sebészetre, ahol azt javasolták hogy leveszik a körmöt.

Figyelt kérdés
Beleeggyeztem, de azóta fájogat. Kedden műtöttek meg. Volt valakinek hasonló élménye? Mennyi idő alatt múlik el a fájdalom? Mikor nő vissza az új köröm? Mikor tudok újra zárt cipőt húzni?
2019. júl. 6. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3-4 napig fájt intenzívebben, addig szedtem fájdalomcsillapítót.

Novemberben vették le, május-június körülre nőtt vissza, de még most sem akkora, hogy vágni kelljen.

2019. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, várok még beszámolót.
2019. júl. 6. 19:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki tudna még segíteni?
2019. júl. 7. 11:08
 4/6 rsturbo1981 válasza:
Miért kellett leszedni ,attól ,hogy bekékült ,lehet egy két napig fájt volna ,de szép lassan lenőtt volna a kékülés
2019. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem szedettem volna le. Rábeszéltek?
2019. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 vagyok, most csináltál magadnak még nagyobb gondot, lásd zárt cipô, fájdalom. Azért mentél vele orvoshoz, mert azt hitted eltört?
2019. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!