Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tanácsolnátok tartós...

Mit tanácsolnátok tartós nyakizom feszültség, illetve kisebb rángatózásra? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem "elfeküdtem a nyakam" típusú érzés, hanem tartós feszesség. Nem normális laza. Belsőleg gyógyszert nem szeretnék szedni, sem külsőleg ható fájdalomcsillapító kenőcsöt. Magnézium (szerves) mintha nem akarna segíteni, ha többet veszek be kiüt, szédülök tőle. Aminosavak szintén tompítanak (l-triptofán és társai stb.) vagy a gaba.. Cbd teát is ittam pár hétig de nem hozott átütő sikert. Tanácstalan vagyok.

2019. júl. 13. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
fürdőkben van az a vízsugár, ami nagy erővel csapatja, és be lehet ülni alá. Utána egy szauna és jó lesz.
2019. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a megoldást fizikailag keressem?
2019. júl. 13. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a panaszom, ha stresszelek... Számomra a kertészkedes a megoldás, meg az esti sör a tábortűz mellett.
2019. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld infralámpával kimelegíteni! Nekem hozott javulást.
2019. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!