Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van aki arcüreg gyulladásra...

Van aki arcüreg gyulladásra próbálta a homeopátiát? Bevált? Nem nagyon hiszek benne, de kipróbálnám.

Figyelt kérdés
A másik kérdésem, hogy a tej és tejtermék káros ilyenkor?

2019. júl. 23. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Szedd be szépen az antibiotikumot, amit az orvos felírt!
2019. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Arcüreg-gyulladásra te csak ne homeopatizálj! Ne játssz magaddal, mert nem fogsz győzni szenvedni, mire egy saját magad által okozott súlyosabb állapotból kikeveredsz! A homeopátiának semmilyen tudományos alapja nincs, a baktériumok nincsenek vele tisztában, hogy nekik attól el kéne pusztulniuk! Menj rendes orvoshoz!
2019. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már szedek antibiotikumot és szteroidos orrsprayt. Én sem nagyon hiszek benne, fe már teljesen kikészültem, az egyik oldal nem javul.
2019. júl. 23. 15:33
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mióta szeded? Nem a homeopátiától fog meggyógyulni.
2019. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Két napja. Ter.észetesen végig fogom szedni, még öt nap. Csak kiegészitésnek vagy a következö megelözésére jutott eszembe a homeopátia, mert egy ismerösnek bevált Gondoltam, rákérdezek, itt van e valakinek tapasztalata, akár jó, akár rossz.
2019. júl. 23. 16:13
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

a homeopátiának semmi de semmi értelme.

nézz már utána, hogy mi a "hatásmechanizmusa"

ha tudsz magyar szöveget értelmezni, rájössz hogy nem működhet, nem kell hozzá tudósnak lenni

2019. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hasznos választ eddig nem kaptam. Aki nem tud TAPASZTALATTAL szolgálni, pl.nekem használt, nekem nem használt, az ne fárassza magát, mert le lesz pontozva. Privátokra nem válaszolok, mindet olvasatlanul törlöm.
2019. júl. 23. 17:22
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Te szellemi sérült ember vagy?

Nem tapasztalat kérdése hanem tudományos tényeké, hogy egy "gyógyszer" működik-e vagy nem.

Aki azt tapasztalja, hogy meggyógyul miután homeopátiás készítményt szed, az nem attól gyógyul meg, hanem amúgy is meggyógyult volna.

A tudomány mai állása szerint és az orvosok nemzetközi egyetértése szerint a homeopátia hatástalan, nincs bizonyítható hatása, farmakológiailag inaktív anyagok

mi bajod van neked?

2019. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam homeopátiás szert, nem vált be. Szedd be az orvos által felírt gyógyszert és ne kettő nap után kezdj el pánikolni, hogy nem működik...
2019. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
A Homeopátia meg az otthoni természetes gyógymódok meg a Holisztikus gyógyászat igenis használnak, csak nem 1-2 nap alatt hát mint a gyógyszer. A Homeopátia a betegség gyökerét szünteti meg, míg a gyógyszerek csak a tüneteket csillapítják. Hosszútávon mindenképpen homeopátiás ajánlanék.
2019. aug. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!