Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség szorongás...

Pánikbetegség szorongás agorafóbia értelmi fogyatékosság van esélyem esetleg arra, hogy leszázalékoljanak?

Figyelt kérdés
Férre értés ne essék nem kényelmes nekem ez így de 8 év küzdelem hiába. Ez idő alatt küzdöttem nem adtam fel de sajnos mikor volt egy előrelépés utána 2 hátra lett. Próbáltam mindet betartani amit az orvosok mondtak és amit a terápián is. Sajnos egyáltalán nem tapasztalható javulás és ez nagyban rámegy az életem minőségére, teljesen munkaképtelen vagyok nagynehezen ha rászánom magam kisebb munkákkal megpróbálkoztam volna, de mindenhol csak azt kaptam elutasítva. Nem tudom hogy alapból ezek miatt vagy más miatt. kinek azért piciket ki tudok mozdulni és ezért is próbálkoztam kissebb munkákkal ami 4 órás lenne csak és nem stresszes munkahely és nincs is messze tőlem, de sajnos nem jött össze. Esetleg aki ebben jártas az esetleg meg tudná mondani hogyan miképpen megy ez? teljesen tanácstalan vagyok ezügyben.
2019. júl. 25. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy nem.

Felmerül benned a kérdés, kiírod gyakorira, le akarod magfad százalékoltatni...

véleményem szerint ez nem értelmi fogyatékosság.

Tudatos vagy, keresed a megoldást, mert eddig nem találtál munkát.

Hány éves vagy?


Van arról szakvéleményed, hogy értelmi fogyatékos lennél?

Mert úgy gondolom, hogy ha a leszázalékolás opció lenne, azt bármelyik orvosod, háziorvos vagy psziciáter, pszichológus már javasolta volna, hogy indítsd el a folyamatot.

A mentális betegségeket, főleg amíg nem durvultak el és nem látszanak, nem tekintik valódi betegségnek.

Ha hiszed, ha nem, a legtöbb ember pánikol, és sokkal, de sokkal több a mentális beteg, mint akiket kezelnek, vagy akik ezt bevallják. Sőt, nagyon sokan nem is tudnak róla, de rájuk férne a kezelés.

Nem gondolom, hogy egy ilyen okból leszázalékolnának.

2019. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Értelmi fogyatékosságra van leszázalékolás.

Attol füg mennyire sulyos.

Hasolo problámákal küzdök tudom ,hogy nehéz.

Születésemtől fogva más vagyok mint társaim.

Nehéz ,de elkel fogadni mindig ugy vagyok vele ,hogy vannak nálam durvább esetek akiknek sokal rosszab.

Tudom ,hogy nem fogad el minket a neutotipikus emberek ,de ez van.

Nekem az mondták ,hogy íras olvasás tudatlan maradok és se iskolát semmit nem tudok majd elvégezni ,de ahogy láttod sikerült.

Milyen fogyatékoságban szenvedsz meg menyire sulyosban azt nem írtad ?

Azért mert ez alapján döntik el a leszázalekolást.

2019. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

# 2 vagyok.

Bár én nen vagyok sulyos eset hála istenek.

Remélem,hogy veled sincs komoly gond?

2019. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!