Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért kattog, cuppog a szemem...

Miért kattog, cuppog a szemem annyira hogy az rendesen hallható és zavaró legyen!?

Figyelt kérdés

Használok műkönnyet, de semmi változás..

Talán 2 hónapja kezdődött. Ha szemszárazság akkor a műkönny miért nem használ?

Menjek szemészetre?



2019. júl. 25. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fáradt, keveset alszol.
2019. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem dolgozom már 2 hete pihenek, annyit alszom amennyit csak tudok és mégis recseg, kattog amikor pislogok
2019. júl. 25. 22:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem érzed száraznak? Akkor szokott olyan lenni még. Próbálj használni műkönnyet, ha nem lesz jobb.
2019. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Félig küldtem el. Láttam használsz műkönnyet, csak írtad nem jobb. De próbálj napi 4 szer is cseppenteni és hoszabb időn át használni. Viszont azért a biztonság kedvéért nézesd meg egy szemésszel, az a legbiztosabb.
2019. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem érzem száraznak, sőt annyira csipás, hogy a szemgolyómra is úgymond rátekeredik a csipa és ha nem szedem le akkor homályosan kezdek el látni, amint eltávolítom újra jól látok. Nagyon zavaró. És napközben is nagyon hangosan cuppog de estére kegyetlen. A gyógyszertárban amikor erre szerettem volna kimondottan könnycseppet kérni azt mondták ilyenről még sosem hallottak. Attól félek a szemészeti is ezt fogjak mondani, meg hogy ok nem hallják stb .. ezt a legkönnyebb. Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 4. 08:15
 6/8 anonim ***** válasza:
3.vagyok. Akkor lehet valami gyulladás fennal, ha csipasodas is van. És ne aggódj, mert nekem is van ismerősöm akinek nagyon hangosan "cuppan, kattog" a szeme. Fura, hogy a gyógyszerész nem hallott róla. :/ Az ismerősömnek a szárazságtól volt. Menj el dokihoz, az a legbiztosabb.
2019. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És az ismerősödnek azóta tudtak segíteni rajta és már nem cuppog?

Nekem már azóta folyik is a könny nagyon durván..

2020. júl. 4. 14:39
 8/8 anonim válasza:

Szia Kérdező.

Kiderült,hogy mi volt a szemeddel?

Évek óta ez van nekem is,de több szemészeten jártam, de senki nem segít.

febr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!