Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több hónapja fáj a hasam. Mi...

Több hónapja fáj a hasam. Mi lehet a gond? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hónapok óta alhasi panaszaim vannak. Van, hogy görcsöl a hasam, de van amikor csak hasi diszkomfort érzetem van. Székelési szokásom normális, minden nap megyek WC-re, csak időnként van hasmenésem. Voltam laborvizsgálatom, hasi ultrahangon, sebészeten, és dietetikán is. Laktóz intoleranciát diagnoztizáltak vérből, de a többi leletem az előbb említett szakrendeléseken negatív lett. Weber széklet vizsgálat is negatív lett, illetve a laborvizsgálatok is, és az ultrahang valamint a fizikális vizsgálatok is. Mivel laktóz intoleranciát állapítottak meg, már hetek óta kerülöm a tejes dolgokat, beleértve az olyan pékárukat is amik tejet, vagy tejszármazékot tartalmaznak, de még így sem szüntek meg a panaszaim. Mindennapszakban jelen vannak a panaszaim, van, hogy reggel úgy kelek, hogy fáj a hasam. Több orvos is mondta, hogy az IBS, minf olyan nem létezik, azt felejtsem el. De akkor mi a gond?

2019. júl. 25. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj probiotikumot szedni pár hétig és diétázni. Stresszel hogy állsz?
2019. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez a problémám, folyamatosan fáj, nyomást érzek már pár hónapja. Nálam sem találtak eddig semmit nem vérből sem székletmintából. Ultrahang is negatív volt. Eszem a joghurtokat, probiotikumot is szedtem de nem használt. Már el vagyok keseredve :(
2020. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valami esetleg?
nov. 15. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!