Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől érzek így a szívem kapcsán?

Mitől érzek így a szívem kapcsán?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem hogy beremeg a szívem van hogy napokig nem van hogy egy nap többször is sokszor úgy érzem mintha fájna egy kis ideig vagy nagyon pici kellemetlen érzést érzek a szívem körül , kardiológián már voltam volt ultrahang , EKG , ilyen meg olyan vizsgálat semmi gáz nem volt elvileg , nem tudom mitől lehet , akinek volt hasonló elmesélheti.

2019. júl. 26. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nekem pszichés eredetű betegség miatt volt, stressz, szorongás, pánikbetegség okozták. Pszichológus/pszichiáter tud rajta segíteni (plusz te magad persze)


Páromnak szívtájéki fájdalom jelentkezett gyakran, neki tartásproblémák miatti izomfájdalmai voltak, ami összekeverhető a szívfájdalommal.


Mivel folyton figyelgeted, nézegeted, azon agyalsz, hogy biztos baj van, produkálod magadnak a tüneteket, holott semmi probléma nem lenne. Ezt tudatosítsd magadban.

2019. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsonek igaza van, akar tartasbeli problemak is lehetnek amik oda sugaroznak ki.
2019. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eleg szorongasban volt mostansag reszem de sokszor mar ketelkedtem h amiatt van .
2019. júl. 27. 02:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a szíved remeg be. :) pocsék érzés nekem is volt sokszor. Bordaközi izomrángas okozza. Én is megjártam kardiológiát vele. Ott mondták. A haziorvosom a panangint ajanlotta. Kaliumot magneziumot tartalmaz szedj be egy dobozzal nekem elmúlt tőle. Ha esetleg frontint vagy xanaxot szedsz az is tud ilyet csinálni.
2019. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek nyugtatokat halistennek , vitamint is szedek meg eszek nem tudom hogy lehet hianyom belole. De koszonom mindenkepp kiprobalom .
2019. júl. 29. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Írjatok erről , akár privátban lécci , mert nagyon kész vagyok.
2021. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!