Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye hogy egy...

Mennyi az esélye hogy egy anyajegyből probléma lehet?

Figyelt kérdés
Volt a fejemen bal oldalt egy anyajegy, vagyis szerintem az volt. Mellette kifehéredett, mintha egy pattanás lett volna ott. Az a probléma hogy az anyajegy leesett, hogy -ikor és hol nem tudom. De mikor hazaértem csak egy gödör volt ott. Szerintetek minek lehet ez ?

2019. júl. 26. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem anyajegy volt, hanem egy nagyobb begyulladt szőrtüsző. A bőr egészséges ott, ahol a gödör van? Akkor nagyon nem valószínű, hogy anyajegy volt. Persze a biztonság kedvéért mutasd meg bőrgyógyásznak. De megnyugtatásul: sokkal ritkább az, hogy egy meglévő, normális anyajegy rákosodik el,mint az, hogy egyszercsak megjelenik valamilyen rosszindulatú elváltozás a bőrön.
2019. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen. Semmi probléma. Csak egy picit fáj.
2019. júl. 26. 20:38
 3/14 A kérdező kommentje:
Képet hogyan lehet küldeni? Szivesen megmutatnám
2019. júl. 26. 20:38
 4/14 A kérdező kommentje:
És nem is vérzett. Vagyis mikor láttam hogy csak egy picike juk van ott, vér nyomot nem láttem.
2019. júl. 26. 21:08
 5/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászatra szerintem, ez a kifehéredés nem jelent jót, de reméljük semmi gond.
2019. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy magak nem mehet. A szüleim meg ügyet se vetnek rá, szerintük ez semmiség
2019. júl. 26. 21:58
 7/14 A kérdező kommentje:
Készítettem képet, még mikor befehéredett, meg utánna is. De semmi vér nem volt. Ez probléma ??
2019. júl. 26. 22:00
 8/14 A kérdező kommentje:
file:///C:/Users/Kazayto/Desktop/IMG_20190725_144946.jpg
2019. júl. 26. 22:05
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, eszt nem akartam
2019. júl. 26. 22:05
 10/14 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ennek örülök, hogy a gépedről az elérési útvonalat ideírtad, de ezt nem lehet megnézni így, ehhez egy webes link kell, hacsak nem engedsz hozzáférést a gépedhez.

Szóval a rosszindulatú bőrelváltozások egyik jele az a kifehéredés, és néha el is tűnik, újra előjön. Ez mindenképpen bőrgyógyászati eset, nem tudod kikerülni, de te döntesz. Nem értem, hogy ha te parázol és ilyen tünetek vannak, akkor miért nem kísérnek el orvoshoz, nekem ez nagyon fura gondolkodásmód. Inkább legyen vaklárma, mint később gondod belőle.

2019. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!