Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megnéznétek a képet. Lehet...

Megnéznétek a képet. Lehet melanoma?

Figyelt kérdés

Pár hónapja jelent meg ez az anyajegy. Lapos volt, most pedig olyan mint egy lógó szemölcs, vagyis nőtt felfelé. Nem fáj, nem gyulladt. Elég furcsa helyen van, a fenekemen a jobb farpofá, majdnem a két rész érintkezésénél ( remélem érthető). Sok anyajegyem van, de ég megijeszt. A szőrszál sem volt ott, és ahogy mondtam, lapos is volt. Bocsánat, ha a kép kicsit nem éles. Nem sikerül jobban lefotózni a helyzete miatt.

[link]


2019. júl. 28. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Innen nézve nem tűnik vészesnek, de ha nő és a leírás alapján irritációnak is ki van téve mindenképp mutasd meg bőrgyógyásznak.
2019. júl. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem melanoma,az inkább sötétbarna-fekete színű (ezert is nevezik fekete borraknak), szerintem kérj időpontot orvoshoz, nézze meg, ő tud biztosat mondani. Idővel vallhat azzá. Nekem egy sima barna pötty jelent meg a labamom, és 7 ev utan lett belole egy nagy sotet egyenetlen szélű paca, melanoma volt, a szövettan utólag igazolta. Szerencsére korai stadiumban volt. Szóval szerintem légy résen, jobb félni mint megijedni.
2019. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak világos melanomák is.
2019. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!