Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy hét antibiotikum után is...

Egy hét antibiotikum után is láz stb. Mi lehet ez? (Lent)

Figyelt kérdés

Asztmával és COPD-vel kezelnek,nagyon le van buggyanva az immunrendszerem is,szoba jött az autoimmun is már,szinte folyton beteg vagyok..ha iszok valaki poharabol a családban sebes lesz a szám szele minden egyes alkalommal.

Lényeg a lényeg.

Múlt hét hétfőn voltam a tüdőgyógyászomnál lázasan,kaptam Curam Duo nevű antibiotikumot amit napi 2x kell szednem.

Ma van az utolsó tabletta belőle,a lazam nem ment le,a fejem meg mindig faj és a torkom tele lett fehér hólyag szeru ‘nemtudommivel’ annyira faj majd bele pusztulok...

Holnap reggel megyek vissza a tüdőgyógyászhoz,felek,hogy be akar küldeni a kórházba...

Tudom,hogy hülye kérdés és reggel úgy is meg tudom,de vajon így mi lesz?

Mégegy adag antibiotikum?

Kórház?

Nagyon felek,minden választ köszönök,szeretnek aludni...



2019. júl. 28. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem elsősorban azt jelenti, hogy vírus okozta a problémádat és teljesen fölöslegesen szedtél rá antibiotikumot. A legtöbb lázas vagy meghűlés-jellegű megbetegedést vírusok okozzák, úgyhogy ha a doki első blikkre felír egy antibiotikumot rá, akkor nagyon fenntartásokkal kellene kezelni, mert már így is fenyegetnek a mindenre rezisztens, kezelhetetlen baktériumok, amik az ilyen agyatlan antibiotikumhasználattól jönnek létre.

Nem tudom egyébként, tisztában vagy-e azzal az összefüggéssel, hogy a bélrendszerben van az immunsejtek háromnegyede és a bél áteresztőképességének megváltozását kapcsolatba hozták már sok kórképpel, pl. autoimmun állapotok, allergiák, intoleranciák, kedélyállapotbeli problémák, állandó gyulladások a szervezetben stb. Én erősen gyanakodnék a helyedben, hogy a halmozódó problémáid hátterében a bélflórád és a bélfalad egészsége áll.

2019. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!