Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen a daganat okozta...

Milyen a daganat okozta fáradtság?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem magam fáradtnak. Most szabadságon vagyok, alig van itthon dolgom, csak a házimunka. Mégis fáradt vagyok. Alvás után is nemsokkal érzem, hogy leragad a szemem. Nem fekszem le, teszem a dolgom, max ledölök, de nem alszom. Vérképem nem teljesen jó. Az összfehérje folyamatosan esik,most 52-nél tart, pedig 1 éve 71 volt. Orvosom egyelőre nem ad diagnózist. Illetve most nem is voltam nála, nincs komolyabb tünet, ami aggasztana. Csak ez a fáradtság.

Az lenne a kérdés, hogy valamilyen rák okozta fáradtság hogy néz ki? Nem tudom értelmezni. Olyan, hogy gyengébbnke érzi az ember magát, nincs teljes erejében, vagy olyannyira komoly, hogy nem is tudja végezni a munkáját, illetve ellátni a szükségleteit, tehát ágyhozkötött teljesen.

Bocsi, ha érthetetlen vagy butaság amit kérdezek. De teljesen tanácstalan vagyok és félek, hogy kiderül valami komoly betegség... Amire nem vagyok felkészülve.


2019. júl. 30. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A fáradság nagyon általános tünet, szinte bármilyen betegség velejárója lehet, akár pszichésé is. Az összfehérje akkor szokott alacsonyabb lenni, ha kevés fehérjét visz be az ember, vagy sokat veszít, pl. vesebetegség miatt (nem daganatos eredetűre kell gondolni itt sem elsősorban).
2019. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vérszegeny vagyok és alacsony a vérnyomasom. Alig birok felkelni és elvonszolni magam valahova. Ha vihar jön meg majd elájulok. A lepcső utan elsötétül a világm Pedig nem vagyok rákos. Vizsgaltasd ki magad az a biztos.
2019. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!