Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melanomának kinéző anyajegy...

Melanomának kinéző anyajegy tuti biztos melanoma? (Szabálytalan barna folt, benne pici sötétebb pöttyök)

Figyelt kérdés
Nagyon félek, most fedeztem fel, hogy idén több, mint 10 új anyajegyem van (amit látok a karomon, lábamon, hasamon) és mind szabálytalan, benne sötét pici pöttyök. Vannak új nagyobb világosbarna foltjaim is, hónapok óta úgy érzem, h haldoklom, jártam már mindenféle orvosnál, mert mindenem fáj. Az anyajegyeimmel soha nem foglalkoztam, csak most lettem rá figyelmes, amikor az egész testemet ellepő apró piros pöttyeimet nézegettem. Valahogy töltök fel képet... .

2019. júl. 30. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyásszal ellenőríztesd rendszeresen. Akkor nem lesz baj. Ő is nagyítóval nézi, és jobban ért hozzá, mint mi. Tehát biztosat csak ő mondhat! Mi max. csak tippelni tudunk. De ilyen fontos kérdésben jobb, ha biztosra mégy!
2019. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem töltök fel képet feleslegesen... :D Csak jövőhéten megyek Magyarországra, ott megyek el magándokihoz. Nem tudom, hogy hogy megy ez, azonnal kiderül, hogy az-e, amitől félek, vagy csak a szövettan után.. Vagy itt Németországban kérjek időpontot még most, hogy kb. októberre kapjak.
2019. júl. 30. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Töltsd fel kepfeltoltes.hu ra és ird meg a linket.
2019. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szövettan nélkül nem tudják 100%-ra mondani.
2019. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz érzésed van egy-egy anyajeggyel kapcsolatban, akkor vetesd le. Nekem az mentette meg az életemet, hogy nem hittem a bőrgyógyászomnak. Ő azt mondta az anyajegyemre, hogy nincs vele semmi baj én meg azt, hogy márpedig ezt le kell szedni. Nekem lett igazam.
2019. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!