Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » "Az L-S átmenet nagyfokban...

"Az L-S átmenet nagyfokban scleroticus szegéllyel beszűkült. Etc. " L%-olás előtt vagyok. Kell ezzel valamit tennem?

Figyelt kérdés

Lumbális gerincfelvétel eredményét ma kaptam meg. Kb. 40 éve fáj a derekam, azzal kezdődött, h. beállt, injekciót kaptam. Most mint mindig időjárásvált. előtt elviselhetetlen a fájdalmam.

Kért orvovosom egy lumbális gerinc 2 irányú RTG-t és ezt írták le:


" A lumbalis gerincszakaszon enyhe balra convex scoliosis van' Az L-S. átmenet nagyfokban scleroticus szegéllyel beszűkült. Az L-IV-V-S-I. szelvényben kisizületi arhtrosis jelei láthatók.



#gerincferdülés #arthrosis #beszűkült régió #L-S #kisizületi #reumatólógia #állandósult fájdalom #leszázalékolás előtt I-fok. 40 éves probléma #fiatalkorban kezdődött #most 65 éves vagyok.
2019. júl. 31. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Kell, el kell menni a reumára.
2019. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Se a gerincferdüléseden, se a kopásodon, se a beszűkülésen érdemben nem tudnak segíteni. Próbálkozz a reumán, de sok jóra ne számíts. Sajnálom.
2019. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem értek egyet, szerintem gyógytornával, fürdőkezeléssel, fizioterápiával jelentős javulás érhető el. Örökre elmúlni, meggyógyulni nem fog, az igaz.
2019. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha neked az javulás, hogy valaki bevonul egy konzervatív kezelésre 3 hétre és legfeljebb 3 hónapig jobban van...legyen igazad.
2019. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy neked nem javult, még másnak segíhtet. Ennyi erővel soha többet ne üljönk autóba, mert a múltkor is valaki meghalt autóbalesetben.
2019. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!