Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüsszögés egy hónapja?

Tüsszögés egy hónapja?

Figyelt kérdés

Napi 1x - 2x rámjön, tüsszögök 3-at, aztán mintha mi sem történt volna. Az a furcsa benne, hogy ez konstans tart már 1-2 hónapja.


Voltam vérvételen, nyaki UH-n, sőt még koponya MR-em is volt ezidő alatt, elvileg rendben van. Más tünetet meg nem tudok hozzá kapcsolni. Se allergiás, se megfázott nem vagyok. Olyan kicsit, mintha irritálná valami a nyálkahártyámat. Na de mindig pont napi 1x ?


Félek mi okozhatja. Van valakinek valami ötlete?


20.F


Köszi a segítséget.



2019. júl. 31. 15:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Pont most olvashtam, hogy a refluxszal is kapcsolatba lehet hozni állítólag. Refluxos vagyok, de kicsit furcsa tünet, vagy még nem hallottam róla.
2019. júl. 31. 15:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Koponya mr? Tüsszögésre? Az szép... Allergia. Én sem voltam allergiás 36 évig, most meg már tüsszögök egész nyáron. Ez van. Nagyapám 70 évesen lett allergiás!

Allergiateszten voltál? Nem ártana..

2019. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem allergia miatt voltam koponya MR-en...
2019. júl. 31. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!